Wszystko o odtwarzaczach strumieniowych [audio]

Rafal7

Banned
HDD to zapewne tylko i wyłącznie oznaczenie dla informacji ze można tam podłączać bez obaw dyski, i takie złącze ma większą wydajność prądową i jest tam 1A a nie 500 ma.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Bali, ale do tego Pionka, do którego wrzuciłem link też można kolumny podłączyć, są też niższe, tańsze serie ;)
 

piechu

Member
Bez reklam
HDD to zapewne tylko i wyłącznie oznaczenie dla informacji ze można tam podłączać bez obaw dyski, i takie złącze ma większą wydajność prądową i jest tam 1A a nie 500 ma.

Tam dysk już jest zamontowany - a służy jako magazyn na pliki. Gdy podłączysz ten streamer do sieci to za pomocą aplikacji sony możesz szybko przetransferować pliki z kompa na dysk streamera.
 
Bali, ale do tego Pionka, do którego wrzuciłem link też można kolumny podłączyć, są też niższe, tańsze serie ;)
A widzisz a tego nie zauważyłem.
Na razie i tak odpuszczę byłem ciekaw jaka jest różnica między avr. Jak bym celował w samo stereo to opcja fajna a tak avr kombajn i to mi wystarczy z bl ;)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

sihborx

New member
Zastanawiam się co byłoby lepszym wyborem.
- Mega kombajn do wszystkiego jak choćby oppo czy tą kwotę rozbić kupić osobno bluray i osobno Cd-ka z możliwością streamowania przynajmniej czytania flac i dsd z pendrive'a?
 

werf

Active member
Bez reklam
Zastanawiam się co byłoby lepszym wyborem.
- Mega kombajn do wszystkiego jak choćby oppo czy tą kwotę rozbić kupić osobno bluray i osobno Cd-ka z możliwością streamowania przynajmniej czytania flac i dsd z pendrive'a?

Obstawiam na multi 105D

1 Niezły dac
2 Niezły cedek
3 Świetny BD z procesorem Darbee
3 Niezły Streamer-sieciowiec
4 Pre amp
Finalnie aby złożyć podobnej jakości zestaw osobno trzeba jednak wydać trochę więcej
 

sihborx

New member
Przecież masz bd, to po co kupować następny.

Tak to prawda. 3313UD będę raczej trzymał do końca jego żywotu. Nie mam w planach jego sprzedaży.
Dlatego zakup nowego BD najmniej mi się widzi. Jedynie jako ruch wyprzedzający, przyszłościowy - jak pojawi się nowy z obsługa 4k.
Ale jeśli mowa o zakupie w najbliższym okresie to bez wątpienia taniej będzie kupić CD-ka
Pytanie W jakim jaka jest potrzeba gotówka albo jaki cd-player z opcjami sieciowymi będzie lepszy w muzyce niż ten oppo? Będzie maił lepszy DACc etc- jak napisał werf?

Obstawiam na multi 105D

1 Niezły dac
2 Niezły cedek
3 Świetny BD z procesorem Darbee
3 Niezły Streamer-sieciowiec
4 Pre amp
Finalnie aby złożyć podobnej jakości zestaw osobno trzeba jednak wydać trochę więcej

Własnie - tego się obawiam. Ale z drugiej strony nie chcę mi się wierzyć, że dedykowany CD- za 5tyś będzie gorszy niż oppo. No ciekawe?
Ale co by nie mówić to i tak chyba lepiej poczekać na nowe modele
 

sihborx

New member
Panowie tak się zastanawiam nad optymalnym rozwiązaniem i zaczynam się powoli przekonywać do opcji z wykorzystaniem DACa.

Pytanie czy wykorzystując mo bluray jako trnsport i dokładając jakiegoś DACa (najlepiej z obsługą dsd) da się stworzyć takie combo, które zagra lepiej lub podobnie jak wspomniane Oppo?

Bo choć oppo - obecnie to jedny taki kombajn który obsłuży wszystko na czym mi zależy ale skoro mam Bluray to po co się dublować?
 
Panowie tak się zastanawiam nad optymalnym rozwiązaniem i zaczynam się powoli przekonywać do opcji z wykorzystaniem DACa.

Pytanie czy wykorzystując mo bluray jako trnsport i dokładając jakiegoś DACa (najlepiej z obsługą dsd) da się stworzyć takie combo, które zagra lepiej lub podobnie jak wspomniane Oppo?

Bo choć oppo - obecnie to jedny taki kombajn który obsłuży wszystko na czym mi zależy ale skoro mam Bluray to po co się dublować?
Sprzedaj BL i Oppo 103D zakup i masz problem z głowy ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Rafal7

Banned
Panowie tak się zastanawiam nad optymalnym rozwiązaniem i zaczynam się powoli przekonywać do opcji z wykorzystaniem DACa.

Pytanie czy wykorzystując mo bluray jako trnsport i dokładając jakiegoś DACa (najlepiej z obsługą dsd) da się stworzyć takie combo, które zagra lepiej lub podobnie jak wspomniane Oppo?

Bo choć oppo - obecnie to jedny taki kombajn który obsłuży wszystko na czym mi zależy ale skoro mam Bluray to po co się dublować?
Nasze bd nie nadają się do wykorzystania jako transport do daca ;)
 

Rafal7

Banned
Dokładnie, nie posiada wyjścia optycznego ani coaxial nie wspominając już o usb także lipa z daciem, chyba że są takie z wejściem hdmi .
 

sihborx

New member
na pewno jakiś wynalazek ma ale.....
No to kiszka;(

To chyba trzeba będzie jeszcze jakiegoś cdka znaleźć.:lol:
bo sprzedać tego bluray to nie wiem czy jest sens bo ile bym za niego dostał 2tys?
Wtedy trzeba będzie dopłacić około 6 tys do oppo. (a tu też lepiej poczekać na nowe modele z 4k)

Myślałem że można by dokupić choćby Cambridge Audio Azur 851N - i potraktować bluray jako transport? Ten CA ma chyba dobry DAC ? Super srtumieniowec a także czyta dsd
ale teraz to kupa ;);););;)

Druga opcja jaka mi wpadła do głowy to dokupić DACa z obsługą dsd.
A) tańsza opcja - piękny Marantz- HD-DAC1
B) droższa opcja -Audiolab M-DAC+
Różica w cenie -to około 1000 zł
 
Do góry