Stereo do 3,5 tys max.

Mohikanin79

New member
Witam serdecznie....

Długi czas zbierałem się z myślami, błądziłem i tak w kółko ;-)... Teraz już wiem szukam stereo z możliwością rozbudowy w przyszłości o sub., dlatego zawitałem tutaj ;-).

Metraż to okolica 30 - 35 m2,

Urządzenie będzie służyło do słuchania muzyki, oglądania koncertów, filmów oraz do grania na PS3, które będzie wykorzystywane jako odtwarzacz DVD, BR. Jak to wszystko połączyć ze sobą, nie wszystkie wzmacniacze/ampli mają optical/hdmi

Jeżeli to w czymś może pomóc, głownie słucham Jean Michel Jarre, Mike Oldfield, Pink Floyd, Camel, Exodus, Vangelis, Santana, Joe Satriani , L. Możdzer, P. Rudź, W. Komanderek etc. Dlatego wszelkie smaczki gitarowe, perkusyjne, klawiszowe w połączeniu z orkiestra symfoniczną będą mile widziane. Pytanie tylko czy za 3,5 tys. zł dostanę to czego szukam.


STX Electrino 250 + Denon PMA-720AE -
Melodika BL40 kolumny + Onkyo A-9030 (A9030) -
Indiana Line Nota 550 + Onkyo TX-8150 (TX8150)

W tej chwili tak wypada kolejność, do czasu aż tego nie przesłucham. Macie może jakieś inne typy, które pozwolą mi na nowo cieszyć się muzyką, a na drugim miejscu filmem i grami, które nie przekroczą założonego budżetu?


Zatem bardzo proszę o wszelkie wskazówki, które rozjaśnią mi drogę w poszukiwaniu Mojego Grala.

Pozdrawiam,

Mohikanin79
 

Mohikanin79

New member
Sereo do 3,5 tyś max.

Witam wszystkich bardzo serdecznie.


KIKI > Jeżeli chodzi o sprzęt w domu to mam jeszcze plastiki Panasa seria HT 88.... :(

PRZEMKO77 > Tutaj właśnie mam problem, założyłem w chwili obecnej, ze ma to być sprzężone z PS3 jako główne źródło dzwięku.

Nie ukrywam, że zależy mi aby mieć klocek z CD, DVD,BR jednak jeśli nie starczy mi funduszy w założonym budżecie to zakup planuję w przyszłości :eek:k:

Pozdrawiam,

Piotr
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tych co wymieniłeś odrzuć Nota 550. Będą za małe na takie pomieszczenie. Melodika BL40 to łatwe do napędzenia kolumny, potrafią zagrać głośno i dynamicznie. Brzmienie po cieplejszej stronie. Polecam też polskie Pylon Sapphire 25. Niestety trochę droższe.
 

Rafal7

Banned
Ja bym zestawił Bl 4o z Onkyo, kolumny dobre a onkyo ma wejścia cyfrowe dzięki czemu unikniesz problemu z podłączeniem urządzeń do ampli.
 

Mohikanin79

New member
Witam...

Bl 40 z onkyo przekraczaja zalozony przeze mnie budżet. Musze uslyszec aby miec argumenty do dyskuski z zonka.
 

Mohikanin79

New member
Witam.

Priv., juz poszedl reraz czekam na odzew.
Swoja drogą, jesli macie jakas alternatywe w używce, jestem otwarty na dyskusje.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
W przypadku tych kolumn Heco gościowi nawet nie chciało się zdjęcia zrobić ,zamieścił takie katalogu, bo to najprostsze .O samych kolumnach też ani słowa - to trochę taka loteria

Te kolumny Monitor Audio M6 to też przecież stary model ,też już są sprzedawane od długiego czasu .Ostatnia propozycja to już całkiem "odlot"
 
Ostatnia edycja:

abdul0412

New member
Bez reklam
W przypadku tych kolumn Heco gościowi nawet nie chciało się zdjęcia zrobić ,zamieścił takie katalogu, bo to najprostsze .O samych kolumnach też ani słowa - to trochę taka loteria

Te kolumny Monitor Audio M6 to też przecież stary model ,też już są sprzedawane od długiego czasu .Ostatnia propozycja to już całkiem "odlot"

To byly przyklady a nie propozycje a to juz róznica..
Co do Tannoy , ktore pokazalem , nie rozumiem dlaczego takim komentarzem je podsumowales...
Lepiej zaproponuj cos od siebie a nie krytykujesz wypowiedzi..
 

abdul0412

New member
Bez reklam
BTW mowiac o starych glosnikach .. wielokrotnie poruszane bylo na tym forum , ze glosniki moga byc starsze gorzej z elektronika.. ale widocznie masz patent na prawde..
 

Mohikanin79

New member
Witam
Witam serdecznie.

Nie powiem te kolumny sa przepiekne Heco Music Style 900 , jeżeli graja jak wygladaja to bede siódmym niebie. Tak na poważnie, jaki amplituner proponujecie.

Nie ukrywam zalezy mi na zamknieciu sie w max 3,5 tys zl.
 

mors111

Active member
Bez reklam
Moje zdanie jest takie ,że w lombardzie się nic nie kupuje

dlaczego ?

2tyg. temu kupiłem 4 satelity Magnat Supreme 102 za 139zł - stan idealny ( 1szt. miała małe zarysowanie ) , cena w Media Markt za sztukę to 179zł , w necie można kupić za ok. 130zł - a ja w tej cenie kupiłem 4szt.

ludzie do lombardu wstawiają czasami całkiem niezłe rzeczy by za grosze się pozbyć "pudła" z domu , obstawiam że za to co ja zapłaciłem 139zł , lombard da klientowi 100zł :hihi: , ale inni na tym skorzystają jak ja
 
Do góry