Mini wieża do sypialni <1000 zł

plomykowka

New member
Witam, jak w temacie, poszukuję mini wieży do sypialni w kwocie do 1000 zł (słuchanie muzyki, ciche słuchanie muzyki wieczorem, audiobooki). Najważniejsze poszukiwane cechy to: cichy napęd CD, wejście słuchawkowe, kompaktowe wymiary. Zastanawiałem się nad Pioneer X-CM35, ale z opinii wynika, że wieża ma jednak głośny napęd. Dużo modeli odpada w moim poszukiwaniu, bo nie mają wejścia słuchawkowego. Proszę o radę co najlepiej wybrać.
Pozdrawiam
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Pozwolę sobie odświeżyć temat i zapytać odnośnie wymiany dedykowanych kolumn na np. Monitor Audio MR1 , lub MR2 tyklo czy 2-ki denon M40 ; uciągnie ;. Druga opcja to M40 z Klipsch B 20 odsłuch to pop , elektronika , i wszystko co leci z radia :wink: .
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Radio to długie słuchanie, a długo dobrze się słucha Tannoya. Pop i elektronika to JBL, Klipsch, Canton, Paradigm czyli te z wyższą efektywnością.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Dziękuję za naprowadzenie na producentów kolumn do takiego ; zadania; Jeżeli M.A. raczej nie podpasuje to muszę się bliżej zainteresować Klipsch i Tannoya i chyba je odsłuchać.
 

vectra1

Member
Bez reklam
Jestem na etapie poszukiwania podobnego systemu do pracy.
Trochę grzebałem w necie, słuchałem kilku systemów w marketach i system Denona, który wkleił Black jest naprawdę sensownym wyborem w tym budżecie.
Seryjne głośniki grają całkiem przyzwoicie, i w mniejszych pomieszczeniach są w zupełności wystarczające - przede wszystkim system zaskakuje wyważonym brzmieniem.
Jeżeli planujesz wymianę kolumn kup samą bazę RCD-M40 lub RCD-M39, na popularnym serwisie aukcyjnym w fajnej cenie.
Dużo osób chwali połączenie z Dali Zensor 1.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Posiadam już ten zestawik Denon M40 z kolumienkami i przy słuchaniu cd jeszcze jakoś to ; gra ; , ale przy słuchaniu stacji radiowych to jest słabiutko. Kolumienki mam odsunięte od ściany 26 cm. a mimo to jest ; dudnienie; jak dla mnie brak szczegółowości , jakby wszystko się ; zlewało; i to mnie skłania do szukania i wymiany na inne kolumienki. Po podpowiedzi @Baltazara Gąbki przypomniałem sobie że kiedyś u znajomego słyszałem wzmak Denona z Tannoy tylko nie pamiętam jaka to była seria ale grało to dość dobrze i teraz czytając o ; ulepszonej ; serii zaczynam skłaniać się do Tannoy Mercury V1i . Zarówno moc tego M40 jak wielkość pomieszczenia 15 m2 moim zdaniem powinno zapewnić zadowalający efekt na który czekam.
 
Do góry