Magnat MA 600 - czy ktoś miał z nim do czynienia

Mikin

New member
czesc

tez sie nad nim zastanawiam. 2500 zlotych a ma full wyposazenie (dac burrbrowna, BT) i jest hybryda wiec ma troche cieply lampowy dzwiek (podobno).
W testach (niemieckich - wiec moga byc nieobiektywne bo Magnat jest niemiecki) wypada nadzwyczaj dobrze. Pisza ze super wykonany w srodku i komponenty wysokiej jakosci. Dzwiek tez podobno fajny.

Lubie miec rzeczy ktore nie sa zbytnio znane albo mainstreamowe wiec naprawde nad sie zastanawiam. Przesluchac tego nigdzie nie idzie - jak zapytasz sprzedawce w sklepie to sie smieja i mowia prawie zawsze tak: "Magnat i wzmacniacze? Oni sa znani z glosnikow. Ja bym odpuscil" - mialem tak 3 razy (rozne sklepy) wiec paranoja.

Jedyna inna propozycja ktora mnie zastanawia to Advance Acoustic X-i90. Podobna cena, ale prawie dwa razy mocniejszy. Wyglad tego (tak, zwracam uwage na wyglad wzmacniaczy stereo. Jestem powierzchowny :) ) to dzielo sztuki. No i gra to podobno troche lampowo mimo ze full tranzystor. Oczywiscie mega plus za nieznana zbyt marke.

Sam nie wiem co robic.

A ty co robix1? Kupiles juz cos od tamtego czasu? Bo to juz minal rok prawie....

Z mainstreamu to jedynie Marantz 6006 albo 7005 jak tak patrze. Ale podobno Marantz sie zmienil od starych czasow i gra neutralnie (tak jak kiedys gral cieplo) czego ja akurat nie lubie. 7005 ma ten plus ze jest Made in Japan. Mam sentyment do Made in Japan i wszystko co 'to ma' to dla mnie jest wieczne - nie wiem czy dobrze mysle.

pzdr

Czy ktos na forum ma tego MA600 albo AA i90 (albo inny model) ??
dzieki
 
Do góry