Jaki wzmacniacz do Klipsch RP 160M???

worms

New member
Nie znam kabla, musiałbym jakieś recenzje przeczytać.
Właśnie się VDH wygrzewa, bo niestety nówka sztuka.
Mimo wszystko jest całkiem nieźle, choć na początku dźwięk wydawał mi się mało spójny, talerze wybijaly się ponad wszystko, ale nie kuły.

Będzie co robic przez weekend, Raga Copule 2 bój się.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Albedo jest neutralnym kablem firma używa srebra do produkcji ,tak naprawdę taki kabel niczego nie wniesie do brzmienia bowiem ma bardzo mało swojego charakteru, więc dźwięku "nie poprawi"
Jeżeli chodzi o kable Rega - ten przewód ktoś dla nich robi ,firma zapewne nie zdradzi jaki to producent
 

worms

New member
VDH Name mimo że to bardzo dobry Inerkonekt, okazał się nie tak dobry jak Copule 2.
VDH nie ma takiej sceny w głąb jak Copule 2, mimo iż posiada w niektórych utworach czarujący wokal. Talerze nie są kujące , ale też nie wybrzmiewają tak dobrze jak na Colpule 2.
Generalnie zostaje z Copule 2 i to jest to czego szukałem, więcej do szczęścia nie potrzeba.
Dziękuję wszystkim za pomoc.
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Albedo jest neutralnym kablem firma używa srebra do produkcji ,tak naprawdę taki kabel niczego nie wniesie do brzmienia bowiem ma bardzo mało swojego charakteru, więc dźwięku "nie poprawi"

A piękna góra, szybki punkowy dobrze kontrolowany bas to nie jest charakter? nigdy bym się***nie odważył tak napisać dlatego wybacz uważam że piszesz głupoty.

A trochę tych kabli mam
Melodika 2250
mb audio cable clear
mb audio cable Aurora 2
Albedo Blue
I jeszcze kilka innych do testów.
Teraz kupiłem nawet tego Rega Couple2 spoko kabelek ale nie ta góra i szybki kontrolowany bas co Blue to są moje preferencje i każdy lubi co innego kwestia też zgrania reszty.
 
Do góry