JBL Sudio 820 jako glosniki

misiekkb

New member
Mam takie pytanie czy JBL studio 820 nadaja się jako głośniki do hk avr 135, gdyż chcę mieć dźwięk dobry zarówno w stereo jak i w kinie domowym, a kody 702 nie są zbyt dobre do muzy. Mam pokoj 14 m2, przewaznei slucham muzyki:rock, klasyczna, osty, a zarowno bede uzywal je do KD i tu tez, czy dadza rade jako frontowe glosniki?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Dobrze się sprawdzą i co najważniejsze można je umieścić przy samej ścianie, nie będzie podkolorowywania basu. Przy instalacji trzeba zwrócić uwagę na montaż, w zależności od odległości między nimi, instaluje się je gwizdkami do wewnątrz lub na zewnątrz.

2268.jpg
 

misiekkb

New member
Wiedziałem że odpowiesz, czyli mówisz spokojnie można je ustawić jako fronty, najwyżej później pójda jako surrondy, ale do małego pokoju według mnie można dać te zarówno jako fronty jak i surrondy? A szukam czegos co by nie zagracało pokoju i miało niezły dźwięk zarówno w muzyce jak i w KD.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jak pójda na tyły to juz bedą celujące :)
Na IFA w Berlinie chodziły jako przody kinie z AVR645 w hali Harmana.
 

misiekkb

New member
blackninja napisał:
Na IFA w Berlinie chodziły jako przody kinie z AVR645 w hali Harmana.
To co chodzilo jako tyly? Sam masz zestaw zrobiony z JBL Studio L i Ifinity Beta i jak to chodzi. Gdyz obawiam sie tego ze jak zostawie Kody 701 na tyl i ten centralny kody, plus sub od tego to bedzie to brzmialo nijak w KD
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jako tyły też chodziły L820.
W domu docelowo będzie wszystko z studio L ale trzeba trochę nazbierać, w tej chwili chodzi fajnie. Kino nie jest krytycznie wymagające w kolumnach.
 

misiekkb

New member
blackninja napisał:
Kino nie jest krytycznie wymagające w kolumnach.
Ano dokładnie, nawet na moich kodach, kino gra znosnie, ale muzyka to tragedia, własnie dlatego szukam coś małego co by sie dobrze nadawało do muzy i kina, a studyjnie monitory są drogie.
 
Do góry