Ktoś chętny, robimy zrzutke?

Rafal7

Banned
Koledzy cały ten zestaw z linka jest na sprzedaż elektronika wraz z kolumnami w okazałej cenie,popisałem z kolesiem i chce za to wszystko śmieszne pieniądze, może byłby ktoś zainteresowany którymś z komponentów wtedy byśmy wycenili to między sobą zebrali kasę i każdy z nas zapłacił by za to co go interesuje, ja bym się pisał na odtwarzacz cd.
Posiada do tego wszystkie papiery, kartony a nawet folie.

Ja bym wziął Cd.
Wieża Komponentowa Denon Poznań Grunwald
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Dla mnie to było dziwne, i pytałem czy to cena za samą elektronikę ale to cena za cały komplet, najlepiej jakby ktoś był z Poznania lub okolic.
Zależy co by Cię interesowało.

To mi odpisał jak zapytałem o wysyłkę.
Nikt nie wysle takiego produktu. Ja rowniez nie. To niemożliwe. Bardzo łatwo to uszkodzić. I potem będziemy się przepychac czyja to Wina. Uszkadza się membrany lub konstrukcje kolumn lub też sam sprzęt. Ten kto to wiezie nie będzie dbał o jakość przewozu. Jeśli pan chce to kupić proszę przyjechać. Jeśli nie to trudno. Mam nadzieje ze pan rozumie.
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Już się dogadałem z gościem, w niedziele jadę po sprzęt, nie chce wysłać tego bo się boi, przez telefon powiedział że będę sobie mógł sprzęt sprawdzić na miejscu i dokładnie obejrzeć.
 

Rafal7

Banned
Tak, powiedział że ma problemy finansowe, nawet chciałem aby to zapakował ja bym tylko to do samochodu wrzucił, ale on stwierdził że mi to włączy żebym sobie posłuchał, dokładnie obejrzał i wtedy zdecyduje czy biorę czy nie.
 

Spyro

New member
To bezpieczne rozwiązanie. Dobry deal Ci się szykuje. Tak już jest, żeby jeden zyskał, drugi musi stracić ;)
 
Do góry