Ktoś chętny, robimy zrzutke?

Millerek

New member
Dzięki za link kolego, brat już obczaja co i jak z wysyłką do pl. Cena super, bo w Polsce ceny z kosmosu... Wybór na 1520 padł po kupnie klipsch RP260F, jednak okazało się że podłączony pod avr-x3100w to wogole kicha, myślałem dokupić 720 i powinno wystarczyć, ale naczytalem się że już lepiej kupić Pma1520am do pełni szczęścia w stereo. Bo od kilku dni w zastępstwie powrócił do łask mój kawalerski sa-ex120 sprzed 20lat... :).
Dodając do tego że sprzęt wymieniam średnio raz na dekadę to powinienem być zadowolony z tego sprzętu denona.
 
Ostatnia edycja:
Seria 15xx lepsza bo main in/pte out posiada. 720ae nie ma tego. Podobno 1500ae najlepszy był z serii.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Podobno wczoraj byli kosmici w polsce czytałeś??

Naczyta sie jeden z drugim głupot a potem wydawanie kasy bez sensu. Ja mam 720 i jestem bardzo zadowolony. Nie mam wady słuch. A jak ktoś wcześniej nie słuchał jakiekokolwiek denona to jak może stwierdzić na podstawie pisania że podobno coś tam. Nie kumam takiego myślenia. Zza granicy nie ściągał bym sprzętu. Lepiej pare zł dołożyć i kupić w pl
 

Millerek

New member
Te parę twoich złotych to kilka tysięcy, a to chyba spora różnica.
Moje klipsche próbowały zagrać na kilku wzmacniaczach stereo do 50W i kilka KD powyżej 50W i tylko próbowały niestety, i na tym się kończyło. W połowie skali występowało przesterowanie, na pure audio, i nie było życia, ja komuś wystarczy mlaskanie to ja się nie wrącam.
Wściekły wyjąłem starego pierdka co się nadaje na recykling, i tak już pozostał, sorry ale go muszę wymienić na coś mocniejszego spod logo Denon.
Tobie wystarczy 720ka, mnie mogłaby okazać się za słaba no moich 28mkw.
 
Ja miałem 720ae i by został gdyby miał main in wej. Mnie denerwowało przestawianie volume. 1500ae nie kupiłem z jednego względu bo posiada złote litery i tak wybór padł na 1510ae z którego jestem bardzo zadowolony. Na 1500ae nie słyszałem narzekań tu.
Prawda jest taka pisać doradzać można dużo, i tak trzeba samemu przetestować sprzęt, wiadomo czasem się nie da i temu zbiera się info tu.
Hmmm...no cóż ja kupiłem zza granicy Denon3313ud, koszt 850zł z wysyłką do Polski. Denon6200w też kupiłem z GB, prosto od Denona, sprzęt posiada dwie małe rysy na obudowie i z tego względu była przecenienia, za niego 5100zł zapłaciłem z pełną 2letnią gw chonorowaną w całej Europie....prócz Polski bo tu to polityka jest Kosmiczna i najwidoczniej Pl nie jest w Eu tylko w innej galaktyce bo gw nie jest chonorowana.
Ja jestem za a te kilka złoty zaoszczędzone czyli w moim przypadku około 6tyś zł to mogę na kolumny przeznaczyć.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Przytargaj do domu Denona serii 15XX to zobaczysz jaka to jest różnica między tymi wzmacniaczami.
Miałem 720 Ae przez dwa lata , oba wzmacniacze testowałem u siebie w domu jednocześnie bo tak się zdarzyło ze młodszy brat nie zdarzył się sprzedać.
Ale według mnie seria 15XX jest za droga i według mojej oceny nie jest wart swojej ceny.
 
Ostatnia edycja:

sihborx

New member
a nie chciałbyś pma 1510? Są trochę tańsze.
Mój zaprzyjaźniony sklep ma na stanie ładny komplet wspomniany 1510 plus CD-ek 1510 do kompletu - w fajnej cenie.

ps- a swoją drogą to chyba skusiłbym się na creeka 50A. Mały naleśnik i na denku postawiony nie rzuca się w oczy ;)
 

sihborx

New member
myśle, że za 3500 pójdzie, a wzmak za jakieś 4300.
Nie wiem czy da się coś urwać przy zakupie kompletu.
(można się z kimś umówić ;) )
 

Millerek

New member
Zgadza się, nie opłaca się za takie pieniądze kupować 1520, a tym bardziej w PL . Za dużo kosztuje, ale przy używanych 1500 czy 1510 to już niewielka różnica którą mogę dołożyć do 1520 z DE. Front jest niby podobny w seriach 15xx ale chciałbym dopasować komplet do X3100w.

Ja nie chcę mieć zestawu co udaje grać, te wszystkie chwyty marketingowe napędzane cichym marketingiem mocno wchodzą do domu użytkowników a później kombinują bo jest źle, w ogóle to KD nie nadaje się do stereo, chyba że grube pieniądze no chyba że komuś takie mlaskanie stereo wystarcza i ratuje się dual sub średnicy koła zapasowego... nie wrącam się to indywidualny wybór.

Sprawdzam zestawy na 10-15% mocy, i już wiem czy mi pasuje czy nie, w większości mi nie pasuje.

W tygodniu mam dostać na pożyczenie 720, przed chwilą to załatwiłem to się zobaczy czy dobrze mówili.
 
Ostatnia edycja:

sihborx

New member
tak :) blacj black black no: 1 ..... jak śpiewał Type'o negative :D

EDIT:
Właśnie dostałemsms ze sklepu, że srebrny spry jest w cenie;)
 

sihborx

New member
Zgadza się, nie opłaca się za takie pieniądze kupować 1520, a tym bardziej w PL . Za dużo kosztuje, ale przy używanych 1500 czy 1510 to już niewielka różnica którą mogę dołożyć do 1520 z DE. i.

ten 1510 - jest nowy z 3- letnią polską gwarancją. Dodatkowo, jeśli dobrze pamiętam, to w całości "made in Japan" w przeciwieństwie do 1520.
Po drugie z przesyłką wyjdzie ci ponad 800 euro -czyli prawie 4 tyś.To dla mnie zbyt mała różnica aby rzucać się na import.
 

Rafal7

Banned
Znów powielacie jakieś głupoty bo 1520 Ae jest made in japan.
Wogóle to ma to znaczenie czy Japan czy China czy coś tam jeszcze?
 

Millerek

New member
Ok, masz racje, ale mam już DBT1713UD i AVR-X3100W, stylistyka się zmieni jak postawie 1510.
A 1520 z DE z wysyłką wyjdzie niewiele ponad 3.5Kzł
 

sihborx

New member
Jak napisałem - "jeśli dobrze pamiętam" ;)

Może i nie jest ważne gdzie był zrobiony ale jakoś każdy wolałby z Japonii niż Chin
 
Do góry