Ktoś chętny, robimy zrzutke?

Bipo

Active member
Bez reklam
A tak poważnie, czy jest sens do moich Heco kupować 2020 Ae lub 2010 Ae.
Kolumny są za trzy koła a wzmacniacz praktycznie flagowiec wiec?
Czy taki 1520 Ae nie jest bardziej odpowiedni patrząc na to zestawienie i poziom obu sprzętów?

Kapusta, chłopie ochłoń i na spokojnie przemyśl co robić dalej to że zmieniłem model na wyższy to nie oznacza że musisz i ty teraz wszystko zmieniać :D
Największą głupotą by było kupowanie wzmacniacza za prawie 10tys do kolumn o wartości 2.5tys. Mam swój plan i go realizuje powoli. Nadarzyła się okazja to go kupiłem. Kiedyś zmienię kolumny i wiem na jakie i ich słuchałem ale potrzebne mi jest do nich lepsze zasilanie a mój obecny denek je ma.

Ty natomiast przemyśl na spokojnie co chcesz uzyskać i w którą stronę iść bo na chwilę obecną działasz pod wpływem emocji na skutek ruchów ze sprzętem kolegów z forum. Oni zmieniają elektronikę, kolumny to i ja zmienię. ...
Może w cale nie musisz nic zmieniać, może nadal podoba Ci się to co masz.... Jeśli jednak coś jest nie tak to napisz a może ktoś coś doradzi....;) chętnie pomożemy tylko określ dokładnie w czym jest problem.. ;-)
 

Rafal7

Banned
Bipo, ja nie patrzę na to że koledzy z forum kupili to czy tamto, ja już od dawna się zastanawiam nad samym stereo, i trwa to kilka miesięcy.
To napewno nie jest tak że ktoś coś to i ja.
Wiele razy się nadarzyła okazja to kupiłem to czy tamto, cierpliwie czekając na okazję.
;)
 

lobos

New member
Bez reklam
Właśnie... Bipo, jeszcze Ci nie pogratulowałem ;-)
Kawał sprzęcicha ten Denon. Wizualnie w silverku petarda :eek:k:
Czyli jednak będą Celany w niedalekiej przyszłości :p ;-)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Kapusta, chłopie ochłoń i na spokojnie przemyśl co robić dalej to że zmieniłem model na wyższy to nie oznacza że musisz i ty teraz wszystko zmieniać :D
Największą głupotą by było kupowanie wzmacniacza za prawie 10tys do kolumn o wartości 2.5tys. Mam swój plan i go realizuje powoli. Nadarzyła się okazja to go kupiłem. Kiedyś zmienię kolumny i wiem na jakie i ich słuchałem ale potrzebne mi jest do nich lepsze zasilanie a mój obecny denek je ma.

Ty natomiast przemyśl na spokojnie co chcesz uzyskać i w którą stronę iść bo na chwilę obecną działasz pod wpływem emocji na skutek ruchów ze sprzętem kolegów z forum. Oni zmieniają elektronikę, kolumny to i ja zmienię. ...
Może w cale nie musisz nic zmieniać, może nadal podoba Ci się to co masz.... Jeśli jednak coś jest nie tak to napisz a może ktoś coś doradzi....;) chętnie pomożemy tylko określ dokładnie w czym jest problem.. ;-)

Napisałem to samo tylko w jednym zdaniu :blagam::lol::eek:k:

Ale obawiam sie, że lolek może cie przebić :popcorn:
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Właśnie... Bipo, jeszcze Ci nie pogratulowałem ;-)
Kawał sprzęcicha ten Denon. Wizualnie w silverku petarda :eek:k:
Czyli jednak będą Celany w niedalekiej przyszłości :p ;-)

Dzięki, plan jest ale kiedy zostanie zrealizowany...;-)

Napisałem to samo tylko w jednym zdaniu :blagam::lol::eek:k:

Ale obawiam sie, że lolek może cie przebić :popcorn:
A to tak, zdecydowanie ekrany w telefonach tekstu nie obejmą....:D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na żywo to straszne kolosy są.
Wolałbym Scala Utopia V2. Ceny używek już o wiele bardziej akceptowalne, czyli 50-70k ;)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Na żywo to straszne kolosy są.
Wolałbym Scala Utopia V2. Ceny używek już o wiele bardziej akceptowalne, czyli 50-70k ;)
Ja również, Scala wyglądają obłędnie.
Choć powiem Ci ze gdybym miał wyrzucić na używki jak piszesz ok 60k to chciałbym je zestawić z Soprami NO3, wiem że Scala to trochę inny level ale Sopry są świeże i grają znakomicie.
Niestety dylemat nie na moją kieszeń.

W Poznaniu gość ma Grande Utopia.

Jak mu chłopaki zawozili do domu to w częściach, modułowo, składali na miejscu, a moduł z basowym jest na kołach, ustawiasz jak Ci pasuje i zmieniasz koła na kolce 😉

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Rafal7

Banned
Znów nie widać posta, jestem teraz na stronie 297, ostatni post jej Lola, wyświetla się że ostatnia strona tego tematu ma nr 298, chce w nią wejść i wracam znów do 297.
Jakaś paranoja.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To post Zbycha. Dlatego tak jest.
Pisałem do niego, żeby spróbował wylogować się z sieci wifi i napisał z telefonu i sieci komórkowej.
Może ma bana na iP, nie wiem. Nie znam się.
Kiedyś tak miałem, pojawił się mój post kilka godzin po wpisie, mimo, że forum naliczało wpisy normalnie.
 

werf

Active member
Bez reklam
Ja uważam że z nim nie ma kontaktu,kiedyś miałem taką sytuację że po napisaniu posta widziałem go a po wylogowaniu już nie,wtedy nie działa też PW.
Założyłem szybko drugie konto i napisałem od admina aby coś wyprostował. Pewnie tak samo jest u niego.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Być może.
Teraz się wita (na czasie ;) ), ale po wejściu link nie aktywny:

image.jpg
 
Do góry