HK 3700, Onkyo TX5080, Yamaha R-N500

pirezz

New member
HK 3700, Onkyo TX-8050, Yamaha R-N500

Witam,

HK 3700, Onkyo TX-8050, Yamaha R-N500

Który z tych 3 wzmacniaczy stereo z DLNA najlepiej wybrać? HK jest najtańszy i on by mi najbardziej dlatego odpowiadał, kolumny prawdopodobnie Yamaha NS-555, tylko chce gdzieś je przesłuchać przed zakupem.

Głownie do słuchania muzyki w formacie FLAC/mp3, metal, rock i trochę elektro. :)

Proszę o za i przeciw co do wymienionych wzmacniaczy, chyba że ktoś zna inny fajny do 2000zł z DLNA, USB itp.

HK to ogólnie dobra marka? Jest ona porównywalna z Yamaha czy Onkyo?
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Rozumiem, że chodzi Ci o Onkyo 8050? :) Ja bym wybrał między HK i Onkyo. Podpytaj blackninja o ceny może starczy na HK 3770. Jest mocniejszy i ma bluetooth-a. Napisz jaki metraż? Do ostrzejsze muzyki bardziej bym szedł w JBL-a, Klipsch lub Paradigm.
 

pirezz

New member
Ah tak TX-8050, 20m2.

Ale te Yamahy NS-555 są dość tanie + fajnie wyglądaja, a te co podałeś to już trochę gorzej z cena do powiedzmy.

Co do HK 3770, to on się różni mocą i nie potrzebnym mi BT, HK 3700 wystarczy mi spokojnie.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
To faktycznie zostań przy 3700 i więcej kasy przeznacz na kolumny. Słyszałem te Yamaszki swojego czasu i basik nawet fajny, miękki, ale dość leniwy. Za to wysokie tony słabe (w moim odczuciu), mało wyraźne. Ogólnie brzmienie troszkę zamulone. Jak się na nie zdecydujesz to lepsze będzie do nich Onkyo. Pamiętaj, że wygląd to nie wszystko. Przez zakupem koniecznie posłuchaj.
 
Do góry