Jaka mniwieza do 500zl?

6marcin6

New member
Witam szukam jakas mala wieze do 500zl. Wymagania to odtwarzanie mp3 z usb, ale to chyba wszystkie maja, oraz jak najlepszy dzwiek w tej cenie.
Moim faworytem jest Philips MCM2150
Znajde cos lepszego w tej cenie? Z gory dziekuje za pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To bardzo dobra propozycja Philips już chyba jako jedyny został z pielęgnacją dźwięku w zestawach muzycznych stereo. Bardzo fajny zestaw.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Jeśli kwota lekko naruszalna, to zobacz Onkyo 245 i Kruger&Matz 1583. Bardzo ciekawie grające wieżyczki w kwocie ~600zł.
 

6marcin6

New member
Dzisiaj bylem w sklepie i polecili mi PIONEER X-HM11-K, podobno duzo lepsza od philipsa. Czy to prawda, dobry jest ten pioneer pomimo niskiej mocy glosnikow?
 

collider

New member
Bez reklam
W/w Philips lepszy, nie tylko z wyglądu.

Jezeli ktos lubi taki mlodziezowy designe to pewnie tak. Dla mmnie Pioneer zabija tego Philipsa pod wzgledem wygladu. Brzmi tez dosc dobrze. Ma sporo dobrych opinii. Philips nie slyszalem w bezposrednim starciu wiec trudno mi powiedziec.

x-hm11-s_zoom.jpg
 

dragon79

Member
Podobnie jak Philips MCM2150


Na zdjęciu jest wyższy model Philips MCM3150.

Jak to jest z tymi sprzętami?
Czytałem, że Pioneer X-HM11-K (430 zł) jest kiepski. Co z modelami Philips MCM2150 (350 zł) czy MCM3150 (490 zł)? Jak się mają do Sharp XL-HF151PHBK (500 zł)? Czy wiecie już coś na temat, jak wypada nowy Pioneer X-EM12 (370 zł)?
Jaki sprzęt z wyjściem na słuchawki będzie najlepszy w cenie 350-500 zł?
 

czuryl

Member
Witam

Podepne się pod temat. Poszukuję mini wieży stereo do kuchni koniecznie, żeby obsługiwała radio internetowe. Jest coś takiego w ofercie producentów?
 

pawelll

Member
Przyłączę się do pytania o jakąś mikrowieżę z radiem internetowym i DLNA. W cenie <1000 PLN.
A co do Sharpa 151 to z moich ubiegłorocznych prób wynika, że trudno znaleźć coś równie dobrze grającego w tym poziomie cenowym.
Szukam już dość długo i w końcu chyba skończę na Sharpie i podłączonym starym smartfonie jako źródło sieciowe :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry