Zestaw stereo do 3000 zł

RayBan91

New member
Dzięki wielkie za odpowiedzi, widzę że jednak nie obędzie bez przesłuchania sprzętu przed zakupem, więc czeka mnie trasa po Warszawie - nie wiem kiedy uda mi się to zrobić, ale nie mam wyjścia :)
Jak już przesłucham wszystko co mam na oku to dam znać :)
Może ktoś z Was jest z Wawy i ma kilka fajnych wzmacniaczy/amplitunerów stereo na sprzedaż/odsłuch?

Czym się różni 3390 od 3490?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Model 3340 ma złącza cyfrowe

Wracając na moment do 3390 na pokładzie jest też przedwzmacniacz gramofonowy (i to niezły) więc jakbyś kiedyś chciał podłączyć gramofon nie ma problemu .Pisałem o basie ...ale amplituner ma wyjście na suba więc jakby rzeczywiście było za mało niskich częstotliwości można podłączyć "basowy dopalacz"

Ponieważ ten model nie jest już produkowany i jest wycofywany z rynku można go obecnie kupić za ok.1100zł , co jest naprawdę atrakcyjną ceną porównując wyposażenie i brzmienie tego klocka
 

collider

New member
Bez reklam
Dzięki wielkie za odpowiedzi, widzę że jednak nie obędzie bez przesłuchania sprzętu przed zakupem, więc czeka mnie trasa po Warszawie - nie wiem kiedy uda mi się to zrobić, ale nie mam wyjścia :)
Jak już przesłucham wszystko co mam na oku to dam znać :)
Może ktoś z Was jest z Wawy i ma kilka fajnych wzmacniaczy/amplitunerów stereo na sprzedaż/odsłuch?

Czym się różni 3390 od 3490?

Ty się nie słuchaj tych "starych kojotów" ;). Jeżeli chcesz mieć dobre stereo to zapomnij o ampku a skup się na wzmaku stereo nawet używanym jak już chcesz celować w lepsze brzmienia, ale wzmacniaczu.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
jak masz zamiar kupic gramofon to pamietaj musisz kupic wzmacnicz z wejsciem gramofonowym bo jak nie bedziesz mial to czeka cie dokupienie przedwzmacniacza gramofonowego(phono)
 

RayBan91

New member
Widzę, że w mojej okolicy w lombardzie jest DENON PMA-720AE za 1050 zł. z listopada zeszłego roku ze wszystkimi papierami, warto, czy za te pieniądze polować na coś innego?
Denony 710 i 720 czym się różnią w brzmieniu?
Niestety nic innego, ciekawego nie znalazłem.
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
Nie wiem jak grają denony ale duzo nie przy oszdzedzisz na uzywce nowy koszuuje 1299zl w tych budrzecie kupił bym nowego Pioneera A30-k za 1000zł nowe na ceneo stoja.To konstrukcja budrzetowa tym budrzecie chyba najlepsza sprawdza sie tez jako koncowka mocy jak mozna wyczytac z testow posiada wejscie phono MM(obsluguje rodzaj wkladki gramofonowej tego typu)
 

collider

New member
Bez reklam
Czytales watek? Kolega byl i sluchal A30 i stwierdził, ze gra beznadziejnie???. Podobal mu sie za to Denon 520 co powoduje, ze kupno 720 bedzie dla niego kolejnym przeskokiem w jakosci.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

spinacz66

New member
Bez reklam
czytalem zalezy z czym sluchal zam wzak nie gra jako w tej kalasie cenowej zostal oceniony wysoko te denony troszke drozsze ciekawe w porownaniu czy by a30 pobily.To tak samo jak nie ma co doplacac do A70 bo tak samo gra A50 w brzmieniu doplaca sie tylko za przetwornik usb jak dzis porownanie czytalem ich
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Jest odczuwalnie lepszy dzwiek i warto w jego przypadku doplacic. Dodatkowo jak sam wspomniales ma DACa na usb co pozwala poprawic dzwiek z urzadzen zewnetrznych. Zdrugiej strony to jest to juz pewien pulap urzadzen na ktorych te przeskoki robia sie coraz mniejsze, subtelne do wychwycenia przez wprawne ucho. Swego czasu slyszalem zestaw Music Fidelity, ktory kosztowal krocie. Spiety byl z Kef Blade. I powiem ci ze bylo cudowne brzmienie. Sluchalem kilku utworow Jacksona, ale pierwsze co mi przyszlo do glowy to to, ze nie jest to warte tej kasy bo za polowe, ba pewnie za jedna trzecia tej kasy zlozylbym sprzet grajacy bardzo podobnie.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widzę, że w mojej okolicy w lombardzie jest DENON PMA-720AE za 1050 zł. z listopada zeszłego roku ze wszystkimi papierami, warto, czy za te pieniądze polować na coś innego?
Denony 710 i 720 czym się różnią w brzmieniu?
Niestety nic innego, ciekawego nie znalazłem.

Za 1050zł to tak średnio się opłaca. Teraz cena detaliczna to 1295zł. Napisz do blackninja dostaniesz rabat i będziesz miał nowy.

Z używek zerknij na : Wzmacniacz Marantz PM6004 PM-6004 jak NOWY! karton (4192018829) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. lub CAMBRIDGE AUDIO 650A, KOMPLET, POŁ ROKU GWARANCJI (4186136358) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje lub http://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/15/159968.php lub http://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/16/160651.php
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Tak nawiasem mówiąc drogo wyceniony jest ten Cambridge Audio 650A - wzmacniacz 9 letni jak był nowy to kosztował 1999zł
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak nawiasem mówiąc drogo wyceniony jest ten Cambridge Audio 650A - wzmacniacz 9 letni jak był nowy to kosztował 1999zł

Jakoś myślałem, że to świeższy wzmacniacz. Coś mi się kojarzy, że jakieś 3 lata temu można było jeszcze kupić nowe i może dlatego. Co do ceny to może i masz rację. Trzeba negocjować. Bardziej mi chodziło o zwrócenie uwagi na ten model.
 

RayBan91

New member
Dobra, kupiłem tego Denona PMA-720AE :)
Tak jak pisałem wcześniej Denona 520 dobrze mi się słuchało na Tonsil Mercury C4I.
Co myślicie o KEF Q5, albo Tannoy Sensys 2, coś ciekawego możecie jeszcze polecić?
 
Ostatnia edycja:
Do góry