Zestaw do 3000

Szymszon

New member
Witam. Potrzebuję dobrego zestawu do 3000, tj. amplituner (MUSI być radio) + odtwarzacz bd + kolumny. Słucham głównie rapu, aczkolwiek do filmów też będą służyły (podłączenie przez hdmi). Chcę nimi nagłośnić pokój 19m2. Zależy mi na szerokiej scenie i nie stukającym, a w miarę nisko schodzącym basie. Po prostu nie chciałbym dokupywać suba. Myślałem nad yamahą 755, ale mając taki budżet, jednak zdecyduję się na coś większego. Oczywiście mowa o nowym sprzęcie. Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam!
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeśli musi być radio to zostaje amplituner stereo to np. Harman Kardon 3490 i dodajesz do tego JBL Studio 180 ( może jeszcze będą gdzieś ostatnie sztuki) i powinno raczej spełnić to twoje wymagania :) Możesz też luknąć na Paradigm Mini Monitor v7 - niepozorne ale mają podobno "kopa" . Jedynym minusem jest to że cały budżet przeznaczasz na ampli + kolumny , więc musiałbyś uciułać z 300 zł na odwtarzacz BD
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Propozycje daroquaresma są bardzo dobre. Ja bym również brał pod uwagę Melodikę BL40. Mają dość miękki nisko schodzący bas.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jeśli musi być radio to zostaje amplituner stereo to np. Harman Kardon 3490 i dodajesz do tego JBL Studio 180 ( może jeszcze będą gdzieś ostatnie sztuki) i powinno raczej spełnić to twoje wymagania :) Możesz też luknąć na Paradigm Mini Monitor v7 - niepozorne ale mają podobno "kopa" . Jedynym minusem jest to że cały budżet przeznaczasz na ampli + kolumny , więc musiałbyś uciułać z 300 zł na odwtarzacz BD
Trzeba jeszcze tylko "ubrać" to w nowe modele i masz gotowy zestaw.

Harman HK3700 + JBL Studio 270
 
Do góry