płyty do testowania dzwięku stereo -użytkownicy polecają

jzpzs

New member
Moje ulubione kawałki do testowania sprzętu :
1 Terje Isungset - Fanding Sun - niski bas, na kiepskim sprzęcie nawet się nie dowiesz, że tam jest :wink:
2. Bliss - Song For Olabi - przyjemny w szerokim zakresie
3. Tears For Fears - Woman In Chains - klasyka
4. Blank&Jones - Consequences (The Logic of Pleasure) - trochę się dzieje po kanałach
5. Ben Verse - Good Feeling - nisko schodzi
6. Chris Joanes - Long After Your`re Gone - przerwa na papierosa :wink:
7. Caribou - Bowls - troche się dzieje po kanałach
8. Simon Preston, Johann Sebastian Bach - Toccata and Fugue in D Minor, BMV 565 I - klasyka
9. James Blake - Limit To You Love - mocno pracuje bas
10. Marcus Miller - Detroid - fajna gitara basowa
11. Kryptic Minds - Badman Vip - bas ma robotę, uwaga na szklane przedmioty w domu :eek:k:
12. Slash - World On Fire - coś na rozluźnienie :grin:

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

palusik

Member
Ja zaczynam od Album list - Dynamic Range Database, sprawdzam swoje płyty, ewentualnie zdobywam z "innego" źródła bo sprzedawane w Polsce edycje często są kiepskie.

Podstawą dla mnie jest i był klasyczny rock, Dire Straits, Billy Idol starsze U2. Później idę w kierunku Indie Rock (Editors, Interpol) i cięższego grania Korn/Tool aby sprawdzić co tu się podzieje. Na koniec elektronika (Depeche Mode, Deetron, Junkie XL "Today" i Prodigy "Fat of the Land" vinyl). Z doświadczenia wiem, że jak zagra klasyczne rockowe brzmienie dobrze, to ze wszystkim sobie może poradzić.

Zwracajcie uwagę na realizacje, sprawdzajcie co posiadacie. Płyty/wav/flac za pomocą dodatków do Foobar. Tak w skrócie.
 

solrak

New member
Cześć. Do Waszych propozycji dorzucę "Violator" Depeszów, zwłaszcza w wydaniu SACD dostarcza niezłych wrażeń - przestrzeń, detale, dynamika... Po prostu świetna płyta do odsłuchów.
 
Do góry