Audio Show 2013 - ZBIÓRKA!!!

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
w pokoju gdzie gościł zestaw home cinema Denon podczas wizyty grał koncert Led Zeppelin z takimi fikuśnymi Dali (pomyliłem je z JBL-ami ale Krzysztof mnie naprostował) - już koncert gra u mnie z cedeka
Fazony brzmiały super, ale wspomagane przez subik i efektowe. Same stereo nie graja już tak fajnie ;)
Sobieski 1 lub 2 piętro ostatnia salka po lewej od wejścia Żałuj
Zebys wiedział :(
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP

Attachments

  • IMAG3105.jpg
    IMAG3105.jpg
    32,1 KB · Wyś: 86
Ostatnia edycja:

eddielublin

New member
dokładnie tak, któryś Chario też chyba jest podobnie koncepcyjnie zbudowane, ale szok jest niezły kiedy nie masz świadomości jego obecności :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

werf

Active member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Studio 16HZ też zasługuje na wyróżnienie

Panowie na górze w Sobieskim na 4 lub 5 piętrze w salkach po stronie wejścia grały takie małe monitorki na trójkątnej podstawce z maskownicami z siatki stalowej ktoś kojarzy co to za firma ?
 

eddielublin

New member
Absolutna zgoda co do 16Hertz, jak byłem grały monitorki z lampą (zresztą sporo mieli tam zgromadzonych lampek), mieli jeszcze podłogowe Minasy ale nie dane mi było ich posłuchać niestety :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

robiz

New member
Byłem tylko lub az w Sobieskim, i w mojej opinii najlepiej grający gramofon to ZONTEK, rewelacja !
Drugi pokój który miło wspomniam to JAG, super dziwęk , relaksujący po wielu bardziej lub mniej udanych odsłuchach. W JAG mógłbym siedzieć całe wieki, tak mnie to zrelaksowało.

robiz
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
JAG robi swietne kolumny. Mialem okazje z nimi posiedziec trochę kiedys dluzej w Łodzi i równiez porozmawiac z ich tworcą - był obecny też na targach. To tylko dowodzi, ze mamy wielu znamienietych producetów w naszym kraju. Eddielublin tez zaopatzył się w kolumny polskie.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Melodika mocno promowała swoje nowe – stare BL przejęte po Roth (Oli). Przedstawiciel zapewniał mnie iż nowa seria złożona jest z dokładnie tych samych elementów co stara. Jedną różnicą są gniazda bolców od maskownicy, które obecnie są w kolorze czarnym i mniej rzucają się w oczy, podczas gdy stare były srebrne. Doszły tez do oferty płaskie naścienne efektowce.

Dziwne, bo przejrzałem teraz dokładnie nowy katalog i na zdjeciach są ewiedentnie srebrne gniazdka na bolce...(?)
 

MarcinGD

New member
- Amphiony 7L - rozumiem zdecydowanie zachwyt MarcinaGD, tylko nie pamietam z czym były zestawione :-(, i trochę moim zdaniem jak na tak małe pomieszczenie to były rozmiar za duże, mocno dominujący bas ale nie dudniący, po prostu było go za dużo

Znajomy sie odezwal i koncowka mocy sie nazywa Telurium Q. Powiedzial tez ze ten zestaw nie gral tak jak powinien i mu wierze, bo w wiekszosci mamy podobne wnioski co do sprzetu. Z Atoll'em jest zdecydowanie lepiej. Narazie zawieszam poszukiwania, za miesiac wezme na odsluch Hegla H200.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Byłem dziś w Living Sound w Krakowie. Tez się wystawiali na Audio Show razem ze Szwajcarskimi drewnianymi kolumnami Boenicke W10 za bagatelka 100 tys. Fajna sprawa to indywidualne dostrojenie, szczególnie w kwesti basu w domu u klienta oraz to, ze kolumna jes jakby zawieszona na resorach, amortyzatorach. Gra to wyśmienicie. Z tak naturalną i nieprzesadzoną przestrzenią, jakby prywatny koncert w domu. Tworca ponoc nagrywał koncerty i tak budował kolumny by dawaly jak najwierniejsze odwzrowanie koncertu na zywo. Dla mnie efekt osiągnięty.
Mniejsza wersja W8 za ok. 50 tys. ;)
Spięte z Mcintoshem.
 

Attachments

  • DSC07109 (Medium).jpg
    DSC07109 (Medium).jpg
    32,7 KB · Wyś: 375
Ostatnia edycja:

eddielublin

New member
Znajomy sie odezwal i koncowka mocy sie nazywa Telurium Q. Powiedzial tez ze ten zestaw nie gral tak jak powinien i mu wierze, bo w wiekszosci mamy podobne wnioski co do sprzetu. Z Atoll'em jest zdecydowanie lepiej. Narazie zawieszam poszukiwania, za miesiac wezme na odsluch Hegla H200.

No to nie pozostaje mi nic innego jak wyprawa do Magellana w Rzeszowie celem weryfikacji i ewentualnego wypożyczenia Atolla, mają też Vincenta, którego widziałem na AS ale nie dane mi było posłuchać, no i jak zagra fajnie to będzie dylemat czy czekać na nowego Advance do końca roku...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Widzieliście może ulotki z RMS rozdawane na AudioShow? Był na nich projektor JVC 4K za 219,00 zł :D

Dzwoniłem do nich i oczywiście potwierdzili, ze mieli pełno telefonów i jest to pomyłka o dwa zera ;)

Wg mnie powinni stanąć na wysokości zadania :D
 
Do góry