Audio Show 2013 - ZBIÓRKA!!!

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Zainteresowni za pewne wiedzą, że niedługo wielkie dwudniowe święto:
:: Audio Show - wystawa sprzętu audio oraz kina domowego
9-10 Listopada Warszawa
Trzy hotele, kazdy po 25 zł wstęp, kupowany na miejscu.
Kto się wybiera?
Moze będzie okazja do forumowego spotkania?

Ja pewnie wpadnę na caly jeden dzień, jeszcze nie wiem czy sobota czy niedziela, ale d lat się wybieram i dotrzec nie mogę. Moze tym razem sie uda?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Warto pojechac zobaczyc jak nie byles ja bylem juz 3 razy i powiem ci szczerze ze jak juz kilka razy sie jest to juz potem nie ma za bardzo na co patrzec bo duzo rzeczy jest tych samych, a do tego do chodzi masa ludzi gdzie i tak nie za bardzo mozna posluchac tego co sie chce i ile by si echcialo. Ale na pewno warto pojechac i zobaczyc chociaz. Pozdrawiam.
 

eddielublin

New member
Ja wstępnie piszę się na 1 dzień i raczej to będzie sobota.
PS
Nie lada atrakcja dla fanów Marantza - sam Ken Ishiwata zaszczyci wystawę swą obecnością...
 

pantomima

Banned
Peszek że 9/10 go bo z chęcią bym się tam pojawił- gdyby to był inny termin to jak najbardziej tak ,niestety tego samego dziewiątego w katowickim spodku MayDay się kreci panowie ;p
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja sie pisze, trzeba bedzie sobie zrobic zdjecie z Kenem do forumowego albumu ;) , a MayDay to my zrobimy po AudioShow :)
 
Ostatnia edycja:

eddielublin

New member
rzuciłem przysłowiowym okiem na program i wstępnie wyselekcjonowałem sobie co chciałbym zobaczyć/usłyszeć:
1. Z tematów "kosmicznych"
- Focal utopia scala v2 z exposure
- elektrostaty Martina Logana tak zachwalane przez Krzysztofa
2. Z tematów "normalnych"
- nowe wzmacniacze Advance Acoustic X-i90/120
- studio 16hz
- Esa
- Paradigm
- coś z nowych technologii okołoplikowych
- 60-cio lecie Marantza
- słuchawki
3. Z ciekawostek niekoniecznie audio - projektor 4K Sony
4. Z kategorii "rzeczy dziwne i ulotne" - ofertę firmy grajend czyli "zrebranowane" grajpudła
5. Ciekawostki pozaprogramowe np. coś z lampowych zestawów
6. Dyskusje panelowa przy szklance soku pomarańczowego lub kawie espresso z innymi uczestnikami...
Sporo jak na jeden dzień...
I teraz temat najważniejszy - jak się rozpoznamy? Ze mną dość łatwo: fotka w avatarze :)

Edit: byłbym zapomniał nowa seria MA silver z nowym modelem oznaczonym numerem 10.
 
Ostatnia edycja:

eddielublin

New member
audiofil szczecin posiada w ofercie z cena 7890
whathifi na runku brytyjskim anonsowało za 1500 funtów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Z4R4Z

New member
Ja zapewne zawitam i w sobote i w niedziele do Sobieskiego, bo po sąsiedzku przez cały weekend pobieram nauki więc w przerwach pomiędzy zajęciami będę wpadał :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Koledzy, jak sugerujecie. Będzie tam gdzie zaparkować, czy lepiej pchać się pociągiem i z dworca innym srodkiem transportu. Jeśli np., ktoś ma ochotę jechać z okolic Katowic lub na trasie Katowice - Wawa to chętnie zabiorę.
 

Z4R4Z

New member
Będzie tam gdzie zaparkować, czy lepiej pchać się pociągiem i z dworca innym srodkiem transportu.

Myślę że w sobotę z parkowaniem gdzieś w okolicy kilkuset metrów od hotelu nie powinno być problemu (mówię tu o Sobieskim gdzie będzie Marantz :D).

Ale chyba wygodniej pociągiem?
Z centralnego do wszystkich miejsc jest blisko (jakieś 3 przystanki tramwajem) więc jak dobre połączenie kolejką znajdziesz to nie targaj samochodu zawsze będzie można się "piwka" napić po wszystkim :p
 
Do góry