Samsung LE40R72B - opinie?

sylwus

New member
Cześć
Wybieram nowy TV 40 lub 42'' (blok, odległość ogądaczy od tv ok 4-5m).
Oczywiscie najgorętszy temat to plasma czy lcd. Jako ze zamierzam też podłączać komputer (gry i filmy ale i pulpit chociazby po to zeby film przełączyć) sklaniam sie ku LCD (wysokorozdzielczościowe plasmy są za drogie).
Bardzo mnie zainteresował nowy Samsung LE40R72B - m.in ze względu na doskonałe opinie o poprzedniku LE40R71B.
Czy moze ktoś widział i moze sie wypowiedzieć o tym sprzęcie?

pozdrawiam
Sylwek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
technologicznie R 71 i R 72 - to ten sam model.
Więc czytając opisy R 71 będziesz mieć pełną opinię.
Rzeczywiście jeśli chcesz wykorzystać Komputer - to lepszym rozwiązaniem jest LCD.
Ten model dobrze współpracuje z Komputerem, posiada wszystkie potrzebne złącza.
W klasie cenowej - konkurencji nie ma .
Lepiej grają JVC 40 S 70 , 40 M 61 samsung , 40 V a 10 Sony.
Ale wszystkie są w klasie cenowej 9500 zł.
pozdrawiam
 

petluki

New member
Hdmi?

Witam!
Jestem bardzo "świeżym" członkiem tego forum - dopiero postanowilem zakupic LCD, ale do ostatecznej decyzji pewnie jeszcze daleko. Narazie czytam te wszystkie informacje i staram sie zrozumieć jak najwiecej :)
Akurat model LE40R72B jest w kregu moich zainteresowan i w zwiazku z tym mam pytanie - przegladajac firmowa stronke samsunga i opisy LCD'ków mozna zauważyc, że przy niektórych modelach w specyfikacji widnieje HD ready a przy niektórych nie - akurat przy tym takiej informacji nie ma, za to jest taka przy tanszych modelach. Czy to oznacza, że akurat ten model nie jest HD ready???
Proszę o informacje no i chetnie opinie o tym modelu.
Z gory wielkie dzieki, pozdrawiam
Lukasz :confused:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jest HD ready. W swojej klasie cenowej - należy do ścisłej czołówki.
Jeśli nie masz mocno nasłonecznionego mieszkania - mozesz spokojnie kupować.
pozdrawiam
 

Bambosz

New member
pip

W mojm samsung nie moge za chiny ludowe dojsc do tego jak ustawic funkcje pip! Oczywiscie model Tv to le40r72b. :p Moze ktos mugl by mi pomoc?? :rolleyes:
 

gosienkam

New member
Witam. Mam dylemat. Zamierzam kupic Lcd 40 lub 42 calowy. Czytajac opinie ne forum sklaniam sie ku Samsungowi LE 40M71B albo 40 N71B. Jaka jest miedzy nimi roznica, bo faceci w sklepie mowia, ze zadna. Wierzyc mi sie w to nie chce. Prosze o rade ktory z nich wybrac
 
Do góry