Proszę O Opinie....

taczka1

New member
:confused: Spodobał mi się SAMSUNG LE26R71B...co sądzicie o tym lcdeku?:cool: Byłabym wdzięczna za porady...:D
Tak jak wczesniej pisałam ma stac pod oknem w nasłonecznionym pokoju odległośc oglądania (na wprost ok.3,5m z bokowca ok.1,5m)...mam wątpliwości co do wielkości nie wiem czy nie za mały...poza tym nie posiada czujnika jasności otoczenia...czy to konieczne w moim przypadku..?Może powinnam zwrócić uwage na inne funkcje które beda mi niezbędne...?chciałabym być zadowolona z zakupu..muszę się zdecydować na coś bo moje stare tv kończy żywot....nie upieram się ...może możecie zaproponować mi jakieś inne ,dobre sprawdzone...
Pozdrawiam serdelecznie!!;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
zacząłbym raczaj od przeznaczonych srodków. Wówczas bedzie wiadomo na co zwrócić uwagę. Ja siegałbym do LCD 32" :
Lepsze są modele z matową obwódką ponieważ słońce nie bedzie sie dobijało. A przecież właśnie to najważniejszy element przy nasłonecznieniu.
Siegałbym raczej w kierunku 32" Sharpa P 55 , 32 " Panasonic LX 60 , 32 Sony seria V, 32" Loewe Conept digital. To pod wieloma względami dla Twoich potrzeb będą lepszym wyborem.
Uwierz w swoje mozliwości oceny.
Postaw cztery obok siebie i sprawdzaj.
 

taczka1

New member
pomoc

:D dziekufka Kiki za rady chętnie się do nich dostosuje...co do kasy to moze jakos dam radę...:(
Ach ta kasa..:p ...
Chce kupić coś z czego bede zadowolona...nie ufam tym "średnio wyszkolonym" sprzedawcom, którzy nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania..
Ostatnio nawet zorientowałam się ,że dzięki Wam, wiem więcej od takiego sprzedawcy...
Chylę czoła i dziękuję bardzo!!:D
Aga
 

baranskia

New member
Tabela w jakiej odległości zasiadać przed TV, Obalają?! mity odległości

shaolin1 napisał:
Mi sie wydaje, że takiej wielkości ekrany powinno sie oglądać z odległości równej pieciokrotnej przekatnej ekranu....


:hmm:
Masz rację, shaolin1, swoją rację, ale... ale... ale... :rolleyes:
Poczytaj sobie jeszcze co-nie-co na naszym forum i także pod linkiem:
http://**********.com/index.php?showtopic=785&pid=67102&st=20&
Pozdro!

:twisted:
:krol:
 
Do góry