Znowu co kupić?

taczka1

New member
Witam serdelecznie:D
Mam mentlik w głowie i nie wiem co kupić z lcd:(
do 5000 zł.
Teraz podam troszeczkę informacji...Mam na razie kablówkę Aster:rolleyes:
lcd ma mi służyć do oglądania tv, filmów DVD( mam zestaw kina domowego SONY...ewentualnie w planach CYFRA+.
Pomieszczenie nie jest duże w sumie chyba ok 15 m2 (5m/3m)
LCD ma stać pod oknem,odległość (do oglądania ok.3,5 m) niestety pod światło. Pokój jest raczej nasłoneczniony. Oglądamy dość dużo i długo,myślę że ok 12h /dobę.
Szczerze na samym początku myślałam o SONY...ale po recenzjach na forum rezygnuję!,później wodę z mózgu zrobił mi sprzedawca SAMSUNGIEM z kontrastem 5000/1 podłączonym jeszcze do cyfrówki...modelu nie pamiętam dokładnie(kosztował ponad 6000 zł)...więc przyjęłam że wszystkie SAMSUNGI są takie super...dzięki Wam już dziś tak nie uważam..Co zatem wybrać?Poproszę o rady fachowców...;)
 

ortax360

New member
Z własnego doswiadczenia moge ci polecic Panasonica 32lx500 , .
Miałem prawie wszystkie lcd 32 cal. i zapewniam cie ze na panasie sie nie zawiedziesz .
Nie wisziałem jak dzioała lx60 jest to nastepca lx50 ,ale pewnie tez jest ok .
Panas ma wszystko swietną matryce .wejscie pc i rozdz 1360*768 . hdmi itd .
Bardzo dobra jest tez toshiba wl58 ma ią znajomy mało brakowało i tez bym ją miał .
Sony nie jest takie złe mam V10 . Mam swoie zalety ,ale i wady .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
potwierdzam - nowe Lcd Panasonica -wchodząc do klasy 5000 zł , mocno namieszały na rynku .
Opis ze spotkania masz już w linku .
Warto zapoznać się jeszcze w klasie cenowej z Sharpem 32 P 55, Samsungiem 32 R 51 , i JVC 32 A 61 - nowy model.
pozdrawiam
 
Do góry