Yamaha YSP 800

Nowak

New member
Witam,

Czy ktoś miał do czynienia z tym sprzętem?
Ewentualnie czy widział ktos inne podobne pomysly na eliminacje tylnych głośników.



pzdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jest to sumulacja dźwieku
efety są ale kina nie zastąpiły. Działają skutecznej jesli są gołe ściany.
Ocene-musisz koniecznie przeprowadzić sam. W tej klasie ja wybrałbym inny model ale z głośnikami.
pozdrawiam
 

wojtsip

New member
Ysp-1000

U mnie sprzęt działa b dobrze, jednak trzeba wziąć pod uwage wielkość pokoju. Model YSP-1000 jest lepszy w pomieszczeniu powyżej 25 m kw. To odczuwalna różnica (niestety w cenie też). No i warto wiedzieć, że każda zasłona, firanka czy roleta tlumi dźwięk ale są możliwości przejścia na inne opcje wzmocnienia z przodu.
 

von urlik

New member
YSP800 - doskonałe urządzenie. Moja żona sobie chwali ( chyba dlatego ze kable się nie walają po podłodze) . Mam 22 m2 pokój i ustawiałem go ręcznie( lepiej brzmi) na płycie takiej demo z DTS-em . Im dłuzej słuchaliśmy tym lepiej . Teraz szukam małego subwooferka do tego. Bez suba trochę słabo ale co do efektów to jak słuchałem sonego dvx1 to słabo wypadł soniak w tym pojedynku. I wygoda bo pilot sobie zaprogramowałem i mam jednego lotnika na tv , dvd i yamahę.
 

pi.si

New member
Bez reklam
Znam jeszcze 3 rozwiązania tego typu. Wszystkie jako kompletne zestawy. Kiedyś mocno się napaliłem więc trochę posprawdzałem. Wszystkie jednak kosztują sporo więcej niż Y800 i wszystkie tak, jak Yamaha naśladują 5.1. Niektóre z całkiem niezłym skutkiem.
Zerknij na Denon S-301 lub S-101 (ten drugi bez HDMI) - bardzo dobre recenzje szczególnie dla modelu S-301
Warty zachodu może być też KEF KIT 100 - prasa się rozpływa :)
No i ze znanych mi pozostaje jeszcze BOSE 3-2-1. Tu już testujący nie wypowiadają się aż tak pochlebnie.
 
Do góry