KIKI-A jaki Ty masz telewizor?

archigraph

New member
Kiki możesz nam odpowiedzieć jaki Ty masz TV? A jaki byś chciał mieć?
To chyba będzie trudna odpowiedź, która wiele wyjaśni.....


Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
rzeczywiście zaskakujące pytanie.
Ale nie mam żadnego !!!
Otrzymujemy telewizory na testy i testuję je w warunkach sklepowych i w warunkach domowych.
Obecnie mam - kilka.
Sharp P 55, Loewe Indywidual, JVC X 70 .
pozdrawiam
 

dimas

New member
tyle sie pisze o tv wystawionych w sklepach i grajacych 24h i puzniej sprzedawanych za mniejsza kase.a co wy robicie(pytanie do kiki)z tymi tv z testow w domach???
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wyrzucamy - bo przecież telewizor który gra 20 minut , prezentowany w sterylnych warukach / domu klienta/ nie nadaje się do niczego.
Telewizory testowe sprzedajemy w sklepach stacjonarnych z odpowiednim upustem.
 

dimas

New member
tak tylko pytalem 20min powiadasz hmm przez 20 min to sie dobrze nie podlaczy ale mniejsza z tym.nie mowiac a transporcie w ziemie ruznica temp itd.ale te testy tak mi sie przynajmniej wysaje sa troche pod presja i wiadomo jak mozna klijenta nakrecic(specjalne szkolenia w tym zakresie sa robione)ja te testy tak bym rozumial dostaje powiecmy 3 wybrane modele na 24h i sam decyduje.podobnie auto wybieralem dostalem na caly dzien zeby sobie wszytko sprawdzic nawet bylo zatankowane;) ale niestety nie mieszkam w polsce.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
możesz dostać na 24 godziny - a nawet na 10 dni / tylko modele testowe/
musisz tylko zapłacic za wartość wszystkich sprzętów.

Chodzi o warunki bezpieczeństwa .
To lepiej niż Twoja oferta - chociaż w Polsce.
Na razie takie warunki pokazów -są jedynie w Polsce.
Żaden kraj na świecie nie prowadzi takiej promocji .
 

dimas

New member
no faktycznie nie slyszalem.ale moge sobie kupic 3 tv jakie mi najbardziej podobaja a 2 z nich w przeciagu tygodnia oddac bo mi sie nie spodobaly.a gdzie miejsce na te 20min dla tv testowych bo o tym byla rozmowa.
 
Ostatnia edycja:

archigraph

New member
Kiki nie wykręcaj się...

kiki napisał:
witam
rzeczywiście zaskakujące pytanie.
Ale nie mam żadnego !!!
Otrzymujemy telewizory na testy i testuję je w warunkach sklepowych i w warunkach domowych.
Obecnie mam - kilka.
Sharp P 55, Loewe Indywidual, JVC X 70 .
pozdrawiam

Kiki nieźle się wykręciłeś. To może tak postawie pytanie- Jakbyś w tej chwili miał wybrać dla siebie po wcześniejszym pokazie w Twojej firmie to Byś wybrał plazmę czy LCD?. Jeżeli plazmę to jaką a gdyby wybór padł na LCD to jaki model?. I nie opowiadaj mi, że nie wiesz do jakiego sygnyłu będziesz go używał i jakie jest zaciemnienie (oświetlenie) oraz, że nie wiesz z jakiej odległości będziesz go oglądał.:rolleyes:

Pozdrawiam.
 

mzdral

New member
W sumie ewentualna odpowiedź bez przełożenia na innych forumowiczów, po pierwsze dlatego że dobór dla warunków mieszkaniowych kikie'go (czy ktokolwiek inny ma takie same? - wątpię) po drugie sprzęt zapewne z wyższej półki cenowej gdzie większość forumowiczów raczej nie może sobie pozwolić (póki co). Ale jak to mówią mogę się mylić, wszak jestem tylko człowiekiem.
 

yanq33

New member
dimas napisał:
no faktycznie nie slyszalem.ale moge sobie kupic 3 tv jakie mi najbardziej podobaja a 2 z nich w przeciagu tygodnia oddac bo mi sie nie spodobaly.a gdzie miejsce na te 20min dla tv testowych bo o tym byla rozmowa.
W Polsce możesz sobie kupić przez internet nawet dziesięć TV, potestować wszystkie przez 10dni i odesłać bez podawania przyczyny te które Ci nie odpowiadają.

PS. Witam wszystkich
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jasne, że tak - ponosisz tylko koszty przesyłek tych 10 TV w obie strony.

Pozdrawiam Masta_J
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
myslę ,ze Ci sie to nie uda.
Kupić - tak, ale oddać 10 razy - spróbuj.

A tak pokaz kilka sztuk na raz , pozwala łatwiej decyzję.
 
Do góry