Dylemat i to duży

cyrkan

New member
Witam Wszystkich.Mam pytanie co do wyboru.Mianowicie robie remont domu i na nowy telewizor będe mieć miejsce tylko na ścianie.Jestem zdecydowany na plazmę na którą mogę przeznaczyć około 6tyś.Ma pełnić funkcję normalnego telewizora (włączony kilka godzin dziennie) Tutaj moja rozterka ponieważ przeglądając forum bardzo zaniepokoiły mnie wszędobylskie duszki(a nie wyobrażm sobie jak mam powiedzieć żonie że może na maxa oglądać jeden program 15 min)Co myśleć o LG 42PX3RV_Za??
 

PMENKI

New member
cyrkan napisał:
Witam Wszystkich.Mam pytanie co do wyboru.Mianowicie robie remont domu i na nowy telewizor będe mieć miejsce tylko na ścianie.Jestem zdecydowany na plazmę na którą mogę przeznaczyć około 6tyś.Ma pełnić funkcję normalnego telewizora (włączony kilka godzin dziennie) Tutaj moja rozterka ponieważ przeglądając forum bardzo zaniepokoiły mnie wszędobylskie duszki(a nie wyobrażm sobie jak mam powiedzieć żonie że może na maxa oglądać jeden program 15 min)Co myśleć o LG 42PX3RV_Za??

Duszki - dużo hałasu o nic. Jak dotrzesz na początku plazme to później nie masz się o co martwić - miałem ten sam problem i postawiłem jednak na plazme. Jestem zadowolony - coś tam może się wypaliło, testowałem na różnych tłach (widać jakiś cień tylko na białym tle) - podczas normalnego oglądania telewizji nawet nie jesteś w stanie tego zauważyć.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
do 6000,- zł masz do wyboru:
42 Philipsa 3320 - / dziś podczas dwóch prezentacji - klienci właśnie je wybrali z pośród innych droższych/
42- Samsung V 6
42- Panasonic Pa 50
42- Samsung ps4
42- LG Px 3
============
wystarczy sprawdzić w domu z własnego sygnału.
LG ma duze grono zwolenników .Ma dobre wyposażenie - extra odcina kolory , pip , bobre zabezpiecznie przed wypalaniem
pozdrawiam
 

Darek

New member
Witam,

Zdecydowanie Panasonic 42PA50. Zauważ, że na tym forum nie praktycznie skarg na ten model. Wszyscy raczej radzą i polecają. Do tego są w tej chwili w dobrej cenie.

Pozdrawiam
 
Do góry