32" do 3.000 :)

lafaar

New member
Witam!
Stanąłem przed problemem zakupu nowego telewizora.
Chcę, żeby był to sprzęt 32" oczywiście panoramiczny.
Nie mogę niestety przeznaczyć na zakup więcej niż 3 tys zł.
Sprzęt bedzie używany głównie do oglądania kablówki i kina domowego, które już mam (Denon). Odległość od ekranu wynosi około 3-3.5 m.
Zastanawiałem się głównie nad jakimś dobrym CRT, bo w tej cenie chyba nie ma innej alternatywy?
Początkowo myślałem nad zakupem Samsunga z serii Slim Fit, ale nie znalazłem tu zbyt dobrych opinii o tym sprzęcie :). Co zatem możecie polecić?
 

JooP

New member
Widzialem na allegro ktos sprzedaje cale kino domowe + telewizor 32'' + dvd (wszystko philipsa) Co prawda uzywane ale cene ma niezla (teraz 3k) .... jak znajde tto podrzuce linka ..... Mialem kiedys ten telewizor i bardzo bylem z niego zadowolony ....
JooP
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
32" w dobrej jakości -do 3000 zł
- 32" Loewe Aventos 3781 / czarny lub srebrny/
- 32" Sharp LF 90
- 32" Philips 8720
32" Thomsona wd 610


najtańsze 32" LCD - to
http://www.eeeby.pl/?q=32+lz+55
więc i tak sie nie zmieścisz - a polecic można - gdy masz extra sygnał
pozdrawiam
Krzysztof
 

lafaar

New member
Generalnie dużo dobrego na tym forum słyszalem o Thomsonie WB842 oraz o Loewe Aventosie 3781. Chyba dokonam wyboru między tymi dwoma.
Jakieś sugestie, na co sie decydowac ? :)
 

Tomik

New member
Witam.
Za 3000 zl kupisz spokojnie Thomsona. Mam go od ponad miesiaca i jestem bardzo zadowolony (sygnal z kabla UPC). Jedna uwaga - telwizor jest zintegrowany ze stolikiem. Co do Loewe - zrezygnowalem bo nie odpowiadal mi obraz + cena za stolik. Z tego co czytalem na tym forum to serwis jest rowniez w cenach "mercedesa". Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
akurat doświaczenia opisane z serwisem LOEWE są jak najbardziej pozytywne.
Obraz również jest bardzo chwalony przez użytkownikow/podobnie jak Thomsona/ . Szczególnie jeśli ktoś potrzebuje bez stolika.
pozdrawiam
 

Burencjusz

New member
Sorry, że odgrzebuje ale ten temat jest najbardziej zbliżony do mojego problemu.
Chcę kupić LCD 32" do 3000zl. Przeznaczenie: xbox 360, N tv, filmy z kompa.
Wiem, że budżet skromny ale co zrobić. Widziałem kilka Samsungów np LE32R32B w tym przedziale ale nie potrafie się zdecydować.

Thx z góry za pomoc.

Pzdr.
 
Ostatnia edycja:

pandzik

Member
Bez reklam
;) do 3k masz jeszcze LG 32LE2R lub za 100zł więcej Philips 32PF5331
lub Sharp LC-32SA1E... bardzo porządne telewizory...
z dnia na dzień wybór w tej cenie jest coraz większy...
 

Burencjusz

New member
3k to już naprawdę górna granica i nie chce jej przekroczyć, no chyba że za te 100zł dostane coś przydatnego.
Jeśli można to proszę o wskazanie najlepszego w tej cenie. Jeszcze kilka modeli to się całkiem pogubie :]

A może LE 32S71?
Aha, okazalo się że kupie dopiero na początku lutego...
 
Ostatnia edycja:

pandzik

Member
Bez reklam
Burencjusz napisał:
3k to już naprawdę górna granica i nie chce jej przekroczyć, no chyba że za te 100zł dostane coś przydatnego.
Jeśli można to proszę o wskazanie najlepszego w tej cenie. Jeszcze kilka modeli to się całkiem pogubie :]

A może LE 32S71?
Aha, okazalo się że kupie dopiero na początku lutego...

no to spotkamy sie za 2 miesiace
;)
 

Burencjusz

New member
Uwaga. Zmiana planow, znlazlem okazje (?) Panasonic 32LX60 za 2975zł
Jutro ide zobaczyć go na żywo, przeczytalem caly temat dot. tej serii i uczucia mam troche mieszane. Proszę o opinie, znajde coś lepszego w tej cenie? Póki co będzie "stary" xbox i kablówka.
 

drummer44

New member
Za tą kase chyba nic lepszego nie kupisz.Mam panasa lx60 od 4 miesięcy,używam go do tv kablowej i nie narzekam-jedyny warunek odległość od ekranu ok.2-2,5 metra wtedy wszystko jest ok.Dałem za swojego 3700 i nie żałuję mimo iż cena spadła.Dostałem dziś ofertę z "Makro" i tam jest ta cena 2975.ale sprawdż dobrze bo może to" pomyłka" w druku panas LE60 jest bardzo podobny.Nazwa modelu jest na tylnej ściance.Pozdrawiam
 

Sojer122

New member
W związku z tym, że nie mogę pisać nowych postów postanowiłem wkleić go tutaj :)
Mianowicie poszukuje telewizora LCD 26” do powiedzmy 3000zł. Mam zamiar oglądac na nim sygnał z kablówki, używać XBOXa 360 oraz odtwarzać filmy z tego DVD playera: Samsung DVD-HD870

Znalazłem już takie modele: Samsung LE26R72B
Philips 26PF7321
Samsung LE26M51B
Sony KDL-26S2030

Prosiłbym o rade który z tych najlepiej się dla mnie nadaje (chyba że są jakieś inne lepsze modele w tym zakresie cenowym :) Byłbym wdzięczny za pomoc.
 

setunia

New member
Bez reklam
Seria M Samsunga zbierała wiele pochwał i ja z tego grona stawiam na niego - Philips - no cóż Pixelplus 2, na razie ta technologia nie ma sobie równych, ale w tym modelu jest tylko pierwsza odsłona nieudana.
 

rybka.w

New member
Witam. Mam problem jak wszyscy kupujący. Co kupić ???
Chodzi o TV LCD.
I tu jest dylemat.
W skrócie: Czy kupić Telewizor LCD Panasonic TX-32LX700, czy Telewizor LCD Sony KDL-32V2500 ??? Bo tu ceny są porównywalne. Oglądam z odległości około 2m. Oczywiście Filmy na DVD i Platforma: Polsat, czyli HD narazie nie nie jest w planie. Cena takiego LCD do 4 500 zł. Poradźcie coś bo już mam mętlik w głowie. Pozdrawiam
 

Odzik

New member
poszukuje jakiegos LCD do 3k+/- 200zl mozecie mi cos fajnego zaproponowac?

JVC s60bu
samsung s71
philips pf5321

takie wynalazlem wszystkie maja jakies wady i zalety ale nie wiem na ktory sie zdecydowac
 

darek1005

New member
co kupic???

Witam
wiem ze temat juz do znudzenia, ale chcialbym kupic LCD do 3000 +/-300 czy mogłby mi ktos cos doradzic
nie znam sie na parametrach technicznych a chcialbym kupic cos co warto
przeznaczenie TV/Kablowka/komputer-filmy
posiadam kino domowe pioneera moze cos z pioneera jest warte uwagi

prosze o pomoc moze byc drozszy bo bede kupowal w sklepie internetowym i widzialem ze ceny to min 500zl tansze

z gory dziekuje za pomoc
 
Do góry