32" do 3.000 :)

greg hiszpan

New member
darek1005 napisał:
Witam
wiem ze temat juz do znudzenia, ale chcialbym kupic LCD do 3000 +/-300 czy mogłby mi ktos cos doradzic
nie znam sie na parametrach technicznych a chcialbym kupic cos co warto
przeznaczenie TV/Kablowka/komputer-filmy
posiadam kino domowe pioneera moze cos z pioneera jest warte uwagi

prosze o pomoc moze byc drozszy bo bede kupowal w sklepie internetowym i widzialem ze ceny to min 500zl tansze

z gory dziekuje za pomoc

w hiszpanii moge kupić za około 2500 pln toshibe serii 32C3030D np. tutaj
 

greg hiszpan

New member
darek1005 napisał:
dziekuje ale wole cos tutaj kupic aby miec gwarancje i wogole
czekam na opinie co warto kupic do tej ceny.
nie, nie!! nie namawiam tylko informuje, że za taką cene możesz kupić już najnowsze modele. taniej zdecydowanie niż w polsce. NIESTETY!!!
znalazłem poniżej 3000pln tutaj
http://www.nokaut.pl/telewizory-lcd/toshiba-lcd-tv-32-32c3030d.xml

ja mam TĄ SERIE ale 42 cale i jestem zadowolony, zapłaciłem 1000€ czyli 3700pln. zastanów sie czy nie warto troche dołożyć?

pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sporo zmian terminowych w wątku. Na dziś w klasie cenowej powinieneś sprawdzić:
Sharp 32 WD1
JVC 32 A 80
JVC 32 G 80
Sharp 32 RA1
Pamasonic 32 LM 70
=================
w tej klasie wybór będzie zdecydowanie lepszym rozwiazaniem niż LG.
Oczywiście Toshiba też jest dobrą ofertą - ale w Polsce jeszcze nie ma przedstawicielstwa.
 

shane27

New member
dolaczam sie do tematu,szukam LCD 32 do 3000pln. Czy kwestia marki jest znaczaca czy poziom jest obecnie wyrownany? Zastanawiam sie nad samsungiem ale juz w obrebie tej marki jest sporo modeli do wyboru:( co powiecie na serie S81B,R81B,M71B,R72B, ktora z nich najlepsza? Podajecie modele Sharpa i JVC z kontrastem znacznie gorszym (1200:1) od wymienionych samsungow, czy to tylko teoria czy inny rodzaj kontrastu?
 

darek1005

New member
kable

Witam zdecydowalem juz i kupuje samsunga 32 r81b
i w zwiazku z nim koljene pytanie
chce kupic kabel aby polaczyc kompa z tv VGA ale na allegro sa kable i kable (HD....)
czy to ma jakies znaczenie????
 

reters

New member
darek1005 napisał:
Witam zdecydowalem juz i kupuje samsunga 32 r81b
i w zwiazku z nim koljene pytanie
chce kupic kabel aby polaczyc kompa z tv VGA ale na allegro sa kable i kable (HD....)
czy to ma jakies znaczenie????

Ja bym wybrał Jvc-ska Lub Sharpa i posłuchał sie kikiego.Ale wybór do ciebie należy.
 

shane27

New member
zastanawiam sie nad ponizszymi modelami

SAMSUNG LE32M71B
JVC G80 LUB A80
SHARP WD1E
PHILIPS 32PFL7332
Panasonic 32LM70

Co myslicie o tych LCD, czy sa miedzy nimi istotne roznice na + lub na -, ktoregos byscie od razu odrzucili? Czy jakosc jest na tyle porownywalna by skupic sie tylko na wyborze obudowy?;)
 

Turas

New member
Ja mam taki problem. Kupuje np. Sharp 32 RA1. W przyszłości stacje zaczną nadawać sygnał 1080p to ja mam wtedy ciemność czy tv przeskaluje obraz do 720p? Tak samo z filmem 1080p bedzie ciemność czy coś wyświetli. Acha i jak to bedzie sie miało do gier na ps3 w rozdziałce 1080p. Pozdrawiam
 

jarwisz

New member
Bez reklam
Turas napisał:
Ja mam taki problem. Kupuje np. Sharp 32 RA1. W przyszłości stacje zaczną nadawać sygnał 1080p to ja mam wtedy ciemność czy tv przeskaluje obraz do 720p? Tak samo z filmem 1080p bedzie ciemność czy coś wyświetli. Acha i jak to bedzie sie miało do gier na ps3 w rozdziałce 1080p. Pozdrawiam

nie ma obawy - wszystko obejrzysz - tylko w takim formacie jaki masz a nie 1080p

pozd
 

GiV79

New member
Witam,
To mój pirerwszy post na tym forum.
Przymierzam się do kupna LCD 32''.
poczytałem co doradzacie do 3000.
Spodobał mi się osobiście trochę droższy; Panasonic TX-32LX70P
Co sądzicie o tym modelu??
Kiki wynieniałeś Pamasonic 32 LM 70 czym się te dwa modele różnią?

:hmm:
 

bemx2k

New member
GiV79

Drozszy Panasonic TX-32LX70P
posiada nowsza matryce i 100Hz ( plynniejszy obraz )

starszy Pamasonic 32 LM 70
od razu widac ze daje gorszej jakosc i obraz
 

radzix

Member
GiV79 napisał:
Witam,
To mój pirerwszy post na tym forum.
Przymierzam się do kupna LCD 32''.
poczytałem co doradzacie do 3000.
Spodobał mi się osobiście trochę droższy; Panasonic TX-32LX70P
Co sądzicie o tym modelu??
Kiki wynieniałeś Pamasonic 32 LM 70 czym się te dwa modele różnią?

:hmm:

Rozważ:
- Sharp WD1
- Sharp RA1
- JVC G80

Panasonic LX70P jest bardzo chwalony przez forumowiczów (100Hz). Ja na Twoim miejscu rzuciłbym trochę grosza i wziął LX70P.
 

Marcin.S

New member
SONY vs. JVC

Witam!

W ten weekend planuję kupić tv lcd i chciał bym się jeszcze zasięgnąć Waszej fachopwej opini :p TV ma być głównie do SD z anteny naziemnej i DVD, czasem do komputera, może w przyszłości do plantormy n.

W zasadzie jestem zdecydowany na Sony S 2530, gdyż:
- ma dobre parametry matrycy
- ma matrycę S-PVA
- ma wbudowany tuner DVB-T (kożystam z anteny naziemnej, a już TVP i TVN zaczynają nadawać cyfrowo...)
- ma wejście D-Sub
- mam zaufanie do marki SONY
- podoba mi się design
- i najważniejsze: za 350 pln można w Sony przedłużyć gwarancję do 5 lat!

Jednak czytając to forum znalazłem baaardzo dużo pochlebnych opini o JVC G80. I zacząłem mieć wątpliwości co do trafności wyboru. Odrazu zaznaczam, że interesują mnie tylko i wyłącznie dwa w/w modele, więc nie proponujcie nic innego. Czy jesteście mnie w stanie przekonać o zmianie decyzji kupna z SONY na JVC?
 

flashq

New member
Witam. Nawiazujac do postu Marcina.S, prosilbym o podanie jakiejs alternatywy dla JVC G80 z tymze maksymalna cena takiego telewizora musialaby wynosic gora 2500 zl. Ten model JVC bardzo mi sie spodobal, sporo opinii o nim przeczytalem, w szczegolnosci byly to oceny pozytywne, jednak jego cena to prawie 3000zl, a niestety moj budzet wynosi 500zl mniej, wiec potrzebuje czegos w podobie, jednak troche tanszego. Odleglosc od TV to mniej wiecej 3,5-4m, a wykorzystywany by byl glownie do filmow dvd, filmow z komputera i platformy N. Jako ze jestem kibicem sportowym, telewizory ktore smuza oczywiscie odpadaja. Licze na jakakolwiek pomoc, bede bardzo wdzieczny :) Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ci którzy kupili właśnie do sportu jak na razie się nie zawiedli.
O tym decyduje /przy sporcie / opłynność .
Ale przecież masz prezentację i nie musisz sie domyslać.
 
Do góry