PHILIPS 32PF9830- co sądzicie?

jajacek

New member
Co sądzicie o tym LCD?
Czy za 8,5 k warto go kupic, na mnie jego obraz zrobił duże wrażenie. Do kablówki i DVD.
Super biel i czerń, to co na innych LCD było czarne tu piękne odcienie szarości. Czy w tej cenie jest jakaś dobra alternatywa? Odległość max. 3m.
Proszę o radę.
 

davemaster

New member
No właśnie mam ten sam problem... Co prawda w tej samej cenie można kupić 37" Amoi rekomendowanego przez m.in. Krytyka, ale sam nie wiem, na co postawić... szczególnie ciągnie ten Ambilight... chyba, że to przereklamowany gadżet, ale nie sądzę - co na to m.in. Awujotka?
 

awujotka

New member
Bez reklam
Ja jak najbardziej za... Też miałam na niego chrapkę, tyle że był dużo drożysz (w MM chcieli za niego 13.000), więc jak się trafił 37-calowy za 12.000 to z radością wzieliśmy:D Tak więc za 8,5 moim skromnym zdaniem, całkiem niezła oferta. Ambilight bosko wygląda, w sumie światło w pokoju, szczególnie w łózeczku nocą, całkiem zbędne. Wrażenia ogólnie pozytywne. Amoi nie znam, nie widziałam, więc w tym względzie głosu nie zabiorę:( . Ale serię pf9830 z czystym sumieniem mogę polecić:) Pozdrawiam
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Dokładam się do zdania awujotki. Mam 37" od czterech miesięcy i nie zamienił bym się na nic innego (póki co) :D
Ambilajcik jest super. Naprawdę wypoczywam oglądając telewizję.
Ambilight ma 4 czy 5 trybów (movie, akcja, odprężony, itp) a poza tym można go palić jako podświetlenie nawet gdy telewizor nie pracuje.
Wyobraźcie sobie, że u mnie "leci akwarium" w wolnych chwilach i wypoczynek przy tym jest zaaaaaaaarąbisty.

Wczoraj np. oglądałem "13 dni" na cyfrowym Polsacie (kablówka) to podszedłem na 50 cm do ekranu żeby zobaczyć kiedy się piksele pojawią ale niestety - obraz jak z DVD, żyleta !!!
Przy włączonym PixelPlus2 i reszcie cyfrowych bajerów (DNR) ustawione na "sredni".

A czerń ? Została poprawiona po załadowaniu softu 1.8.0.0. ze stron serwisowych Philipsa.
 
Do góry