jaki LCD kupic?

munkey

New member
Witam,

jakis czas temu prosilem juz o pomoc przy zakupie LCD, wtedy mial byc to sprzet za ok 8 tys. Telewizora wtedy nie kupilem, ale budzet wzrosl do max 10tys:) Jaki sprzet polecacie?

Interesuje mnie LCD 37-40 cali, do ogladania cyfry+ i dvd, w przyszlosci pewnie HDTV, odleglosc ok 3,5 metra, pokoj nasloneczniony (tv blisko okna).

Widzialem juz Samsunga Le 40 M 61 za 9489zł - czy to jest dobry wybór?
Raczej wykluczam AMOI, pomimo rekomendacji na forum nie mam zaufania do nieznanej firmy...

Czy za taką kasę kupie coś lepszego od tego samsunga?
Pozdrawiam
 

munkey

New member
zrobiłem jeszcze małe rozeznanie:) Oprócz tego Samsunga, wysokie oceny zbiera Sharp 37 gd7e. Cena też nie najgorsza - 9860zł. Który z tych dwóch modeli jest lepszy? A może polecacie jakąś plazmę w tej cenie (na Pionieera nie dozbieram, chyba, że są jakieś obniżki przewidywane:) ). A czy w ogóle opłaca się wydac taką kasę, może za 8 tysiaków kupię sprzęt o zbliżonej jakości (jvc s60)?

Mam jeszcze dodatkowe pytania:
- do czego służą wbudowane tunery satelitarne cyfrowe (jak w sharpie)? Jak mogę to wykorzystac do cyfry+ ?

- mam dvd yamaha s550, oto specyfikacja:
http://www.top-audio.pl/yamaha_odtwarzacze_dvd_dvd_s550.html

cos z tego wycisne na dobrym TV?

Z góry dzięki za odpowiedź
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
siegnijmy od początku
Najlepszym wyjściem - jest plazma Pioneera . Dla członków forum - specjalna nowa cena.
Na Loewe Xelosa - dostaniesz też znakomitą cenę i Sharpa GD7 również
Znakomitą jakością dysponuj jeszcz JVC 37 M 60 - to była górna półka.
Do czołowki wkroczył Sony z V 40 A 10 - po obniżce cen podobnie jak Samsung M 61.

Druga grupa :
Sharp 37 Ga 6, JVC 37 s 60 , Philips 37 5320

Uzgadniajac szczegóły i pokaz w domu. Bedziesz dysponował pełną wiedzą.
pozdrawiam
 
Do góry