thompson WB 842

miczur

New member
Witam wszystkich. Jestem laikiem w temacie zaawansowanych technologii. Przymierzam się do kupienia za 2999 telewizora Thompson WB 842. Co myślicie? Natknąłem się gdzieś na forum, że ma jakieś wady oporgramowania, czy coś podobnego. Poradźcie proszę. Czy wg Was ten telewizor wart jest kupienia? Jaką ma opinię wśród użytkowników? Widzę, że jest ich już mało narynku, a w MM mają teraz ostatnie sztuki (zresztą taniej niż w niejednym sklepie internetowym), Dziękuję.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
w tej cenie - to znakomity telewizor
świetny design
duże mozliwości
warto ? WARTO !!!
pozdrawiam
 

Tomik

New member
Witam.
Posiadam ten telewizor od miesiaca i nie mam jak narazie zadnych poblemow. Wyglada i gra swietnie. Jedyny "problem" to przy ustawienach glosu na max (lacznie z max bass) czasami trzeszczy obudowa. Stwierdzielm ten "problem" podczas testow poniewaz normalnie mam ustawiona glosnosc na 30-40% "mocy" i wszystko jest OK. Jeszce jeden klopot to transport. Telewizor przyjezdza na drewnianej palecie i czasami sa problemy z wejsciem do windy. U mnie odbylo sie bez "pedalowania po schodach", a jest co nosic - okolo 65-70 kg !!!
Na forum HDTV jest kilka postow odnosnie THomsona 842 i generalnie opinie sa dobre i bardzo dobre.
Pozdrawiam
 
Do góry