Ciekawy, jak mniemam, problem odnosnie wyboru LCD. Repost.

kraz

New member
To jest repost - uprzednio watek zamiescilem w zlym dziale, za co przepraszam.
Witam serdecznie!

Zastanawiam sie nad kupnem panelu LCD (przesiadka z CRT 21' Sony.. brrr..), o przekatnej 32' cala. Wymagania sa dosyc niecodzienne - LCD nie bedzie uzywany do ogladania telewizji, ba - nie musi miec nawet tunera i glosnikow. Ma miec duzy, ladny wystwietlacz ;] Mam zamiar uzywac go do grania (konsole Xbox/X360 i inne), ogladania filmow DVD/Divx i jako ewentualnego monitora do komputera. Glownym jednak przeznaczeniem jest wlasnie konsola.

Na co zwracam uwage:
Szybki czas reakcji - 8 ms mysle jest zadowalajace (?)
Wejscia VGA
720p minimum...

i w sumie chyba tyle.. ?

Moje typy:
...to GRUNDIG LWX 82-7515 albo LXW 82-7410 XENTIA
lub cos z podobnych przedzialow cenowych Samsunga (R51?)
Czytalem tutaj rowniez o idealnym - na moje potrzeby - telewizorze BENQ, gdzie mozna sobie odjac tuner tv, glosniki, i otrzymac sam 37' panel za stosunkowo niewielkie pieniadze. Problem w tym, ze nie widzialem sklepu, ktory by mi to sprzedal bez tunera i glosnikow ;]

Pytania:
Moze znacie inne panele LCD tego typu? Wieksze, ale bez tunerow, za mniejsza kase? Albo po prostu LCD w podobnym przedziale cenowym, ale z kiepskimi tunerami, a za to swietna jakoscia na wejsciu vga/component? :]

Pozdrawiam,
KraZ

PS. W odpowiedzi na post, ktory zdazyl sie pojawic w poprzednim - zamknietym juz - watku, plazmy niestety nie sa tutaj opcja, bo jakosc obrazu do tych zastosowan nie ta (za mala ostrosc) :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
najszybsze reakcje miały do niedawna 32" LCD JVC 32 C 50.
Obecnie 8 mms maja LG i Samsungi.
w podanej klasie cenowej jednak najlepszym rozwiazaniem bedzie 32 R 51 Samsunga ,szczególnie po wczorajszej obnizce cen.
pozdrawiam
 
Do góry