gdzie kupić w trójmieście ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
poproś o pokaz
dostaniesz extra cenę i pełną obsługe u siebie w domu.
pozdrawiam
 

man

New member
grzese398 napisał:
Czy ktoś wie gdzie w trójmieście najlepjej/najtaniej kupić plazme?
Upatrzyłem Pionieera 436xde.

Zadzwoń do sklepu http://www.promocjaagd.pl/ - nr tel. znajdziesz na tej stronie - sklep z Gdańska Żabianki. Nie sugeruj się stroną bo jest niedopracowana. Można negocjować, jeśli gdzieś jest taniej to zejdą z ceny. Sprzęt sprowadzają z hurtowni, dlatego w większości przypadków nie mają go na stanie. Pół trójmiasta się zaopatruje w tym sklepie :). Pzdr
 

paradygma

New member
Jak chcesz kupić plazmę w 3 mieście to tylko w gdyni na abrahama 7 w firmie petex. masz gwarancje ze sprzet jest z pewnego żrodła od dystrybutora, a nie z jakiejś "hurtowni".
 

man

New member
paradygma napisał:
Jak chcesz kupić plazmę w 3 mieście to tylko w gdyni na abrahama 7 w firmie petex. masz gwarancje ze sprzet jest z pewnego żrodła od dystrybutora, a nie z jakiejś "hurtowni".

A ty co pracujesz w tym sklepie, że w negatywnym świetle stawiasz inny sklep nie znając go ? Ceny mają bardzo atrakcyjne i dają gwarancję producenta więc sprzęt jest z pewnego źródła, a skąd dokładnie, to nie wiem i mnie to nie obchodzi dopóki transakcja przebiega prawidłowo, jak to w standardowym sklepie. Jeśli w Petexie jest taniej to prosze bardzo, ale jesli nie - to po co przepłacać ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Sprawdź też w sklepie Jonczak - na Manhatanie.
ale najlepiej poproś o pokaz w domu.
Własny sygnał obnaża często jakość Plazm i LCD.
Nie kupuj ceny - bo pożałujesz . Masz tu w wielu wątkach wypowiedzi tych , którzy już takie błędy popełnili.
Pozdrawiam
 
Do góry