JVC 36 P 38 - /Eisa/ - gdzie kupic ??!!!!

sake

New member
Po wielogodzinnych obserwacjach na forum tym, jak również innym, doszedłem do wniosku, że najlepszym i rozsądnym cenowo zakupem będzie sprzęt JVC 36 P 38 - /Eisa/.

Proszę o pomoc w odnalezieniu tegoż sprzętu, może być sklep u naszych zachodnich sąsiadów. Jestem zdecydowany na zakup!

Z góry wszystkim dziękuję.
Nie mam niestety stałego dostępu do netu (tylko w pracy) stąd też mniej czasu na syrfowanie po necie.

Pozdrawiam
SAKE
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ten telewizor był juz dawno sprzedawany . Obecnie po długich poszukiwaniach - znalazłem go w sklepie ale cene ma 5999 zł.
Jego najwiekszym konkurentem była Toshiba też 36" - zd 25 + stolik /za 2500 zł/ - ten stoi za 4999 zł
32 D 25 - juz nigdzie nie znalazłem.
w tej klasie masz jeszcze 32 Loewe Avento i 32 Nemos
Ale jeśli stoisz do zakupu tego 36 " JVC
wejdź na gg 2868228
lub prezentacje@e-panasonic.pl
pozdrawiam
 

sake

New member
Dzięki wam za odp.
Udało mi się znależć 2 punkty, gdzie cena tego JVCa to niecałe 5 tys. Dla zainteresowanych:

http://www.eagdrtv.pl/index.php?strona=lista&kategoria_id=1&podkat=1&producent_id=40

http://www.maksmedia.pl/?a=product_...oria=&product_id=1387&old_a=pokaz&kl=8&fraza=

Zorro --> dlaczego mam go nie kupowac? Jakie masz argumenty?
POlecił mi go znajomy, który ma go od roku - wypas podobno, choć sam nie mialem okazji "zajrzeć mu w oczy".
Zależy mi bardzo na 36 calowym, bo będe siedział ponad 4 m od TV, a 32 to ciut mało. Ten JVC ma też możliwosc odbioru sygnału o wyższej rozdz. ---HDTV na czym cholernie mi zależy.. no i cena, jest naprawdę niezła, choć trafiłem też na stronke, gdzie kosztował ponad 10 tys !!!!!

No i w końcu recenzje (poza moim znajomkiem) też są o tym sprzęcie bardzo pozytywne (m.in. wyróżnienie EISA).

Sygnał mam dobry, bo z cyfrowego TUNERA + DVD of course.
W przyszłośco na pewno zakupie tuner HDTV. Liczę na jaką odp.
Pozdrawiam
 

sake

New member
Niestety, obydwa linki, które podałem sprawdziłem dokładnie, dzwoniłem, rozmawiałem..... nie ma już JVC za 5.000. Pewnie już nie będzie.... zmuszony jestem wskoczyć na mniejszy ekran 32 cale.

JAKI 32 CALOWY CRT TV (o ile to możliwe HDTV) warto zakupić?!!!

Proszę o pomoc w wyborze.... jestem zdecydowany na kupno!

Pozdrawiam!
 

sake

New member
Zakupiłem JVCa HV36 P38 !!!!

Jednym słowem WARTO!!!

Za niewielkie (jak na 36 cali) pieniądze sprzęt, którego się nikt nie powstydzi. Doskonały obraz (na DVD po prostu szczęka opada), z "cyfry +" obraz fantastyczny. Naprawdę można dostosować obraz wedle własnych upodobań, zarówno kolorystykę jak ostrość, tonację barw .....

Jeżeli podczas oglądania TV nie podłączamy sprzętu audio, warto powiedzieć o dźwięku. Jest po prostu na medal. 4 głośniki (3 x 10cm) + 2 głośniki wysokotonowe (2cm) + oddzielnie subbuf nie pozostawia wiele do życzenia. Oczywiście nie jest to wieża za 4 tysiące, ale absolutnie wystarcza do ogladania TV.

No, a jak przyjdzie czas na HDTV to nie będziemy musieli zmieniać sprzętu :)

Polecam JVCa z czystym sumieniem.
 
Do góry