Promocja?!

A

Anonymous

Guest
Sony Bravia klv-40v10a - pierwszy odpał

Witam
chce kupic TV z HDTV i zastanawiam sie czy czekac na jakies swiateczne promocje czy moze dokonac zakupu teraz??

A tak przy okazji moze mi cos polecicie chcialbym kupic 32 calowy TV z HDTV(DVD, ogladanie ze zwyklej anteny, moze kupie jakis cyfrowy dekoder) moge na to przeznaczyc 5000 - 5500

Zastanawiam sie nad SAMSUNG LE32R41B ale 32p50 Sharpa podobno jest lepszy chociaz jest tu kilka negatywnych postow
a moze propnujecie cos innego

Z gory dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
w tej klasie - masz 32 R 51 Samsunga i Sharpa 32 P 50.
Ja przykrości żadnych nie miałem ani z Samsungiemani z Sharpem.
Masz wątpliwości - poproś o pokaz .
Jeśli znasz możliwości i oczekiwania. - To lepiej w testach wypada Sharp.
Ma lepszą wyrazistość przy palu, nie brakuje mu przejść tonalnych kolorów, ma mniejszy pobór mocy.
pozdrawiam
 
A

Anonymous

Guest
Skoro piszesz "HDTV" to Sharp odpada!
I nie pytaj dlaczego :)
Bo tak!
Ten TV jest do kablowki i DVD... TYLKO!
A jesli chodzi o Samsunga to pomysl o serii "M"
Ewentualnie o R51... - ja mialem z nimi problemy "techniczne" ...
Ale odbieraja super DVD, kompa i HDTV!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Sharp odbiera HDTV bez problemu. wszystkie cząstotliwości z extra jakością . Ale sprawdź w domu sam.
pozdrawiam
 
A

Anonymous

Guest
Jesli chodzi o HDTV to nie ma sily - Sharp wymieka!!
Dramatycznie mniejsza ilosc szczegolow!
Przyklad: Zajawka z Pro7 ta z tygrysami - dokladnie chodzi o ten widoczek - nie ma sily - kazdy zobaczy - nawet "kaprawy na jedno oko!" :x
 
A

Anonymous

Guest
Jesli chodzi o HDTV to nie ma sily - Sharp wymieka!!
Dramatycznie mniejsza ilosc szczegolow!
Przyklad: Zajawka z Pro7 ta z tygrysami - dokladnie chodzi o ten widoczek - nie ma sily - kazdy zobaczy - nawet "kaprawy na jedno oko!"

KOrkodyl, to w końcu zajawka z lwami czy tygrysami :)
 
A

Anonymous

Guest
Anonymous napisał:
Jesli chodzi o HDTV to nie ma sily - Sharp wymieka!!
Dramatycznie mniejsza ilosc szczegolow!
Przyklad: Zajawka z Pro7 ta z tygrysami - dokladnie chodzi o ten widoczek - nie ma sily - kazdy zobaczy - nawet "kaprawy na jedno oko!"

KOrkodyl, to w końcu zajawka z lwami czy tygrysami :)

Widze ze czytamy pl.rec.kino-domowe... :)
Ok - masz mnie - to sa LWY :)
 
A

Anonymous

Guest
Byłem w sklepie i gadałem z gościem, sprzedawcą. Jego opinia
Sharp - bździewie straszne, pilot się wiesza i o zgrozo jeszcze w sklepie padają pixele. Trochę mnie to zdziwiło więc podrążyłem temat i faktycznie na nowo przywiezionym 32P50 centralnie wygaszony pixel. Z jego doświadczeń z Sharpami już tak jest. Za to z Samsungiem nigdy nie miał problemów.
 

bankroot

New member
Anonymous napisał:
Byłem w sklepie i gadałem z gościem, sprzedawcą. Jego opinia
Sharp - bździewie straszne, pilot się wiesza i o zgrozo jeszcze w sklepie padają pixele. Trochę mnie to zdziwiło więc podrążyłem temat i faktycznie na nowo przywiezionym 32P50 centralnie wygaszony pixel. Z jego doświadczeń z Sharpami już tak jest. Za to z Samsungiem nigdy nie miał problemów.


taaaaak, badziewie straszne. :cry:
Miałem takiego "fachowca" w serwisie, chłopaczek ledwo liznął tematu a juz w rozmowie z klientami tłumaczył im co jest badziewne a co wspaniałe(żeby nie było nieporozumień porównuję go ze Sprzedawcą)

Swoja drogą to ten SHARP to straszne badziewie :?
 

korkodyl

New member
Ze badziewie to sie nie zgodze!
Ma kilka plusow:

1. fajnie wyglada...
2. nadaje sie do kablowki...
3. fajnie wyglada...
4. nadaje sie do DVD...
5. fajnie wyglada...

Wsio...
 
A

Anonymous

Guest
coś mi się widzi, ze ten fachowiec ma jakiegoś Rubina olbo coś innego :D bo na coś więcej go nie stać :D
 
A

Anonymous

Guest
Anonymous napisał:
coś mi się widzi, ze ten fachowiec ma jakiegoś Rubina olbo coś innego :D bo na coś więcej go nie stać :D

Masz problem Czlowieczku ??
Moze dla kogos takiego jak Ty to taki wydatek jest "pikuś"!!
Dla mnie nie byl - chce zeby TV spelnial moje wymagania...
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Panasonic plazma czy LCD ???

rozumiem "goście", że chcecie bana na ip ? jeszcze raz ktoś dopisze takie odzywki ...
 
A

Anonymous

Guest
Panowie i Panie.
Ja w sprawie porównań LCD.
Zanim kupilem telewizorek przeczytalem duuuuzo materialow w roooznych miejscach. Czesto bywalem gosciem w roznych sklepach celem testowania rooznych modeli. Problem zawsze polegal na mozliwosci przetestowania wszystkich modeli ze soba osobiscie.
Postanowilem wiec wybrac miejsce gdzie bedzie mozna to wszystko zrobic. Jest w Polsce conajmniej 1 takie miejsce.
Nie napisze gdzie to jest, chetnych zapraszam na GG-2587438, zeby nie bylo, ze stosuje kryptoreklamę.

Musze powiedzieć, ze warto bylo wydac kase na podroz po to tylko, zeby byc pewnym wlasnego wyboru.
Na miejscu mialem mozliwosc porownania wiekszosci topowych modeli dostepnych na rynku, lacznie z najnowszym modelem Sharpa Full HD i plazm.

Moj wybor wahal sie pomiedzy modelami 32 cale:
Panasonic 32Lx500
Sharp 32p50
Sharp 32ge6
JVC 32s60
JVC 32c50
Samsung

Siedzielismy i testowalismy wszystkie mozliwe modele prawie 4 godziny.
Wnioski:
Sharpy - za duzo czerwonego, ale swietnie dzialaja przy slabszym sygnale (kablowka), rowniez przy HDTV jest OK
Samsungi - obraz OK ale awaryjny
Panasonic - zimne kolory - zbyt zimne
JVC - wszystko odpowiednio stonowane, biel to biel, zólty to zólty, zielony to zielony.
Pomiedzy c50 i s60 roznica tylko w przypadku slabego sygnalu na strone c50(wyrazniejszy obraz)

Ostatecznie wybralem 32s60. Przewazyl element bardziej przyszlosciowy (wejscie HDMI)
Chociaz gdyby c50 mial to wejscie to wybralbym wlasnie jego.

Generalnie zanim dokonacie wyboru proponuje sie zastanowic nad tym czego oczekujecie. Na chwile obecna dobre zrodlo sygnalu to HDTV, DVD, SAT (uwaga na tunery).
Do slabych sygnalow swietnie nadaje sie Sharp 32p50, ale dla mnie za bardzo plastyczny obraz i za duzo czerwonego. Nie pomogly zadne regulacje. W 32ge6 to samo.

Ja mysle juz o wymianie swojego dreamboxa 7000 na model przystosowany do standardu DVB-S2 z mozliwoscia wykorzystania zlacza HDMI (obraz rewelacja). Czekam tylko na wiekszy wysyp tunerow i spadek cen.

Planuje rowniez podlaczenie komputera z karta DVB Technotrend po zlaczu DVI pod HDMI w telewizorku.

Z kablowki mam tylko 3 podstawowe kanaly wiec nie potrzebuje matrycy PAL-owskiej.

A zeby wam jeszcze bardziej namieszac, to powiem ze na chwile obecna wg mnie po roznych porownaniach zaden model LCD nie umywa sie nawet so tego co oferuje plazma :)).
Tam to dopiero jest obraz jak zyletka.
Szkoda, ze zaczynaja sie dopiero od 35 cali i nie masz pewnosci co do wypalania sie ....

Pozdrowionka i milej zabawy

braavoo


PS.
Na marginesie wszystko co zwiazane z elektronika, tv-sat i komputerami traktuje jako HOBBY. Sledze wszystko co mozliwe i ufam tylko wlasnemu OKU i UCHU. Zanim cos kupie musze to sprawdzic ORGANOLEPTYCZNIE.
 

szarp

New member
Ciekawe jak "Gościu" sprawdziłeś że Samsung jest awaryjny.
Sam wątek o Sharpie i jego trefnej serii 50 go wg mnie dyskwalifikuje. Widziałem obraz z serii 6 obok samsung r51 ustawienia na default i wg mnie biel wyciągnięta na max przez co znikają szczegóły czerwień się wylewa wiadrami. Nie wiem można ustawić lub nie dla mnie subiektywnie grał lepiej Samsung.
Inna sprawa że desing ani Sharpa ani Samsunga w serii R mi nieodpowiada.
 
Do góry