Klub milośników Pioneera

adax100

New member
czytam i czytam wymianę opinii, i doszedłem do wniosku, że chyba jestem na forum milośników pioneera,
rozumiem, że produkty te są jedne z najlepszych na rynku, ale moze ktos mi podpowie jakie prowizje placi producent za ten marketing, ja też bym chcial być przekonany i lansowac tylko jedno, oczywiscie "subiektywne zdanie"!
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
:hihi:


P.S. To tobie nikt nie płaci ?? No to porażka :lol:

P.S. II Jak jest taki klub to chętnie wstąpie do niego, może załapię się na nową plazmę pionka bo narazie mnie nie stać, chyba pioneer mi za mało płaci :D
 

sewan

New member
:D :D :D

Odpowiem Ci za darmo:

Zanim kupiłem sobie plazmę, oglądałem rózne plazmy, porównywałem je bezpośrednio na takich samych sygnałach i takich samych ustawieniach. I w/g mnie nie ma lepszej plazmy na rynku oprócz Pioneera. Po prostu.

A dodatkowo - ponieważ, w przeciwieństwie do niektórych forumowiczów, nie mam zawodowo nic wspólnego z rynkiem RTV - nie boję sie posądzeń o kryptoreklamy, w dodatku płatne. :lol:

Żałosne....
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
:hihi: Zapomaniałem dodać, że co chwila się ktoś czepia o jakieś płacenie itp normalnie czuje, że jestem w Polsce :D

O ile pamiętam to jeszcze mi JVC płaci, Panasonic, hmmmm chyba Sharp, niedługo może zacznie Samsung i ciekawe kto jeszcze :D ... żyć nie umierać :bober:


P.S. taki klub to nawet nie głupie :D, może każdy posiadacz niech poda jego optymalne ustawienia obrazu.
 

adax100

New member
w zaden sposób nie ujmuję Pioneerowi ich super dobrych plazm, a jeśli ktoś posiada takowy i się dzieli doświadczeniem jako użytkownik to super, o to tu w końcu chodzi,
ale jak czytam jakich porad zagubionym udzielają niektórzy, przez przypadek produkty znajdują sie w ich ofercie, to już nie jest forum tylko bazar !!!

Ja jestem posiadazcem FSC P50-2 i jestem bardzo zadowolony, choć szukałem opini na temat FSC, znalazłem tylko krytykę, choć dam głowę że żaden z krytyków nie miał pilota od tej Plazmy w ręku, i nie ma bladego pojecia o czym pisal

to chyba mam podstawy mieć opinie ze po prostu są tu igrzyska a nie forum
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Teraz to powiedziałeś ciekawie, pokaż gdzia ja coś sprzedaje, a ja pokażę Tobie gdzie Ty sprzedajesz...
 

adax100

New member
nie piję do zalogi HD, chcialem tu jasno podkreslic

co do sprzedazy to mam kontakt ze sklepem, w koncu sam tam kupilem, i czasami uda sie znalezc klienta ...
ale nie tu i nie na siłę
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Poza tym nie kumam takiego gadania, przecież jeżeli ktoś ma jakieś tam argumenty to na przeciw przedstaw swoje argumenty, a nie zakładasz toppic, że ktośtam promuje pioneera, przecież jakby to był jakiś zły produkt to sami użytkownicy raz dwa by przestali wierzyć w to co dana osoba pisze.

Mam taki apel: LUUUDZIE ODPOWIADAJCIE W WĄTKACH KONTRARGUMENTAMI, I TAK KAŻDY PÓJDZIE OBEJRZEĆ SPRZĘTY PRZED OSTATECZNYM ZAKUPEM I TO UŻYTKOWNIK MA BYĆ ZADOWOLONY ZE SWOJEGO SPRZĘTU. ufff koniec apelu :)
 

adax100

New member
Proszę o pomoc w wyborze TV do 6500 PLN !!!

popieram apel HD,
i ktoś moze by tu panował aby nie bylo tu bazaru, a wobec tego kontrargumenty jakie mozna mieć?
chyba tu jest rola admina
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
1.warto aby ludzie mający wątpliwości co jest złe a co najlepsze wiedzieli ,że obecnie Pioneer ma najlepszę ekrany- nagrodzone również przez Eisa oraz najlepsze pisma specjalistyczne na świecie.
2.przykro ,że FSC ma niższą pozycję ale o to możesz mieć wyłącznie pretensje do producenta
3.Dziwne jest atakowanie pozycji Pioneera przez sprzedawców konkurencyjnych produktów.
Prezesi Największych Importerów elektroniki - wręcz przeciwnie . Z uznaniem i szacunkiem podchodzą do jakości konkurencji .
Bez zazdrości twierdząc - to Pioneer.
4.Jeśli komuś brakuje argumentów - atakuje słowem- bazar.
Zero argumentów - Bazar..
bazar
bazar
bazar
itd..............


Zamiast argumentów dla FSC atak na konkurencję - a To na Pioneera , a to na Sharpa, a to na Panasonica - teraz kolej na ...........
Przecież to nie jest nawet śmieszne.

"Ja jestem posiadazcem FSC P50-2 i jestem bardzo zadowolony, choć szukałem opini na temat FSC, znalazłem tylko krytykę, choć dam głowę że żaden z krytyków nie miał pilota od tej Plazmy w ręku, i nie ma bladego pojecia o czym pisal

to chyba mam podstawy mieć opinie ze po prostu są tu igrzyska a nie forum"

poczytaj co napisałeś-jakie igrzyska ? To że ktoś nie widział FSC - to raczej Twoja wina.

Ja mam w domu ekran Swedexu /znacie - -NIE !!!!- to niemożliwe, przecież jest super/ - jestem bardzo zadowolony z niego. nikt go nie zna i nikt nie ma zaufania do niego.
ooooo
Czy mam prawo uzywać słow igrzyska nie forum -
oceńcie sami.

Delikatnie mówiąc mając zarzuty do najlepszej plazmy na rynku - trzeba pokazać te zarzuty , wyniki ,opinie

adax napisał
" choć szukałem opini na temat FSC ,znalazłem tylko krytykę"
ja też szukałem i też nie znalazęlm - to znaczy mało zadowolonych uytkowników .
Ale nie można zwalać nieudolności własnej na Pioneera, Sharpa czy Panasonica.
pozdrawiam
 

adax100

New member
kolego kiki,
nic nie zrozumialeś
chylę czoła przed PDP Pioneera i Panasonica, nie ma dyskusji co do jakosci tych produktów

mozna dysutowac na temat nachalnej sprzedazy tych produktów kanalem forum, zupelnie przypadkowo znajdującej się w twoim portfolio

kazdy ma swoich fawotytów, i to bardzo dobrze, o to chodzi,
ale szlak mnie trafia jak czytam, jak każdy watek konczy się w taki sam sposób, nie widzisz granicy pomiedzy bezinteresowna pomocą i wymianą doswiadczen a biznesem,

równeiz jestem zwiazany z rynkiem rtv, ale prywatnie, zajmuje sie zawodowo czymś zupelnie innym, ale koledzy sprzedają i Panasy i Pioneery i Sharp i FSC, tez robia pokazy u klientow, ale jakos nie prowadza tu marketingu
chyba ze jeszcze nie są na takim etapie robienia biznesu
ale ty tu jestes wielki, nikt nie ma prawa nic ci zarzucic, ty grasz fair, ktoś to ma inne zdanie na temat twoich dzialań jest ten zły,

zyczę udanych łowów na forum
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nic takiego nie powiedziałem
to jest Twoja ona

Czekam na FSC - do testów.
Jeśli bedzie extra zostanie - tak przedstawiony. Sam porównywany do siebie - nic nie wnosi .
Pioneer jest najlepszy i to wszystko - taka jest opinia wszystkich-kupujacych i oglądajacych.
Jakbyś poczytał uważniej - polecamy Panasonica, JVC, Sharpa ,Samsunga, Thomsona, Sonego , LG - zależy w jakiej klasie cenowej.
pozdrawiam
 
A

Anonymous

Guest
Jak to połączyć zeby byl obraz i dżwiek 5.1??? help:)

Przeczytałem tą dyskusję i przyszła mi do głowy taka myśl - dzisiaj bardzo trudno uzyskać informację o dość drogim sprzęcie TV.
Informacje te należy podzielić na dwa rodzaje:
sprawy techniczne (mozliwości, systemy, podłączenia i td)
sprawy subiektywnego odbioru wizualnego wyświetlanych obrazów.

W pierwszej kwestii, jak ktoś uparcie szuka i trochę jest przygotowany to w necie może wiele znaleźć.
W tym przypadku (szczególnie HDTV, Ready HD) jest jeszcze bardzo mało i niestety często straszne bzdury piszą na wielu uznanych www.
Na tym forum po za nielicznymi wyjątkami też mało się dowiemy. Osoby obeznane dość dobrze w temacie wypowiadają się sporadycznie i mogę to zrozumieć, często banalne powtarrzające się pytania mogą kogoś znudzić.
Można to łatwo załatwić, prponuję zrobić kilka wątków przyklejonych dotyczących spraw technicznych (ogólnych), raz dobrze wykonane wyjaśnienie będzie służyć wszystkim.
I lepiej aby były tą watki zamknięte.

W drugiej kwestii to odpowiedzi w necie nie znajdziemy.
Najlepiej oczywiście pojeździć i pooglądać, ale zajmuje to naprawdę sporo czasu i benzyny. Jeden pobyt w sklepie to kilka godzin a okazuje się, że brak określonego modelu, brak różnych sygnałów, brak czasu przez osoby obsługujące,

Na tym forum jest kiki i inni, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i oferują sprzęt, który znają.
I właśnie tak ma być.
Znajdźcie mi www gdzie można podyskutować ze sprzedawcą na temat tego co oferuje.

Dla mnie nie jest istotne czy kiki sprzedaje, ważne jest że udziela informacji, dyskutuje i proponuje pokazy. Nie wypowiada na temat modeli, których nie zna i tak ma być.

Pomyślcie jak to by było wspaniale jak w każdym większym mieście można by zamówić pokaz do domu (w okolicach) nawet tych skromniejszych sprzętów.

Kupowałem 32" LCD, jeździłem, czytałem, długa droga.
A tak zadzwoniłbym i poprosił pokaz np. 3 upatrzonych modeli i w ciągu kilku godzin miałbym bez stresu to co powinienem kupić.

Dzięki takim lludziom i takim jak to froum mamy na to szanse w przyszłości.

Pozdrawiam wszystkich.
 

s2k2

New member
To wyżej to moje, byłem zalogowany ale jakoś nie wpisało mnie.
Dziwne i ostatnio często innym się zdarza.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Poprawka posta

witam
musisz się wcześnie zalogować - bo to jedyny wątek gdzie nie trzeba się logować - i pójdzie.

s2k2 - pokazy organizujemy w całym kraju . Właśnie dopracowujemy system pokazów .
Bez znaczenia gdzie mieszkasz.

A gdzie mieszkasz?
nowe trasy :
poniedziałek Łomża , Białystok
wtorek . - Słupsk
środa - Warszawa
dalsze w opracowaniu
będzie - Toruń , Brodnica, Łódź, Wrocław, Warszawa, Katowice, Gdansk
większość ekranów - dotyczy miłośnków klubu - Pioneera
pozdrawiam
 
Do góry