Plazma czy LCD do 20000zł

mkmkmk

New member
jestem zainteresowany kupnem TV PLAZMA LUB LCD.Co lepsze nie wiem.Oglądam Polsat ,Cyfra + z satelity
-odległośc 4-5 metrów
-średnio oświetlone--
-wielkośc 42-50 cali
Proszę o porade Myslałem oPionieer PDP-506 XDE lub Samsung LW G15W. Czekam na opinie .Kasa do wydania to 20 000 zł.Pozdrawiam
 

tuptus55

New member
Znudziło cię czekanie na KISS DP600? (komentarz)

Bezapelacyjnie Pioneer PDP-506 XDE. Jakość obrazu powala. TV ten zasłużenie otrzymał prestiżową nagrodę EISA za najlepszy telewizor plazmowy 2005 roku. Jeden warunek. Musi być dobry sygnał właśnie np. z Cyfry +. Wtedy też zobaczysz jak bardzo róznią się różne kanały telwizyjne między sobą jakościa nadawania. Mimo, że się spieramy na tym forum o wiele rzeczy to wszyscy potwierdzają, ze ten telewizor na razie nie ma sobie równych. W cenie do 20.000zł oczywiście.
 

jlesien

New member
Witam,
potwierdzam przedmówcę - PIONEER PDP-506XDE - bardzo bogate wyposażenie ale co najważniejsze rewelacyjna jakość obrazu. Oprócz pięknego obrazu w przypadku podłączenia sygnału HD, telewizor idealnie radzi sobie także z sygnałem niskiej rozdzielczości. Nowa elektronika w stosunku do modelu oprzedniego (PDP-505) radzi sobie dobrze z sygnałem CYFRA+. Żaden LCD nie zaoferuje takiej rozpietości tonalnej, dynamiki obrazu oraz neutralności.
Zapraszam na priva - oferujemy nowe atrakcyjne ceny (oczywiście pełny legal) - odpowiemy na wszystkie pytania techniczne
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jeszcze wówczas to porównywaliśmy Samsunga i Pioneera.
Zdecydowana różnica jakości po stronie Pioneera. Zresztą został wybrany ekranem roku.
Rewelacja ajcaleweR.
Pojawiła sie też nowa extra na. Sprawdź różnice FDE i XDE. Ważne gwarancja powina być ogólnopolska -unikniesz sporo nieprzyjemności /nowa Cena 17500 zł/

Możesz też sprawdzić jakość nowego konkurenta TV LCD Sharpa 45 GD1 - 1920x1080.
Dzis testowalismy również ten model.
pozdrawiam
 

jlesien

New member
Wybó telewizora

Samsung gra dobrze ale pod warunkiem wprowadzonego rewelacyjnego sygnału. Fakt że napewno LCD nie odwzoruje takiej ilość kolorów, nie zagra tak naturalnie, neutralnie. Poza tym przy wprowadzeniu sygnału niskiej rozdzielczości PIONEER wyjątkowo dobrze wyświetla obraz.
Cena Pioneera 50" z pełnym wyposażeniem to 17,5 tys. brutto z gwarancją polską, fakturą VAT.
 

mkmkmk

New member
KIKI JAK WRAŻENIA JEŚLI CHODZI O SHARPA LC 45 GD1 CZY ODBIERA LEPIEJ OD Pionieera i jaka jest obecnie cena.Pozdrawiam
 
A

Anonymous

Guest
jlesien napisał:
Samsung gra dobrze ale pod warunkiem wprowadzonego rewelacyjnego sygnału. Fakt że napewno LCD nie odwzoruje takiej ilość kolorów, nie zagra tak naturalnie, neutralnie. Poza tym przy wprowadzeniu sygnału niskiej rozdzielczości PIONEER wyjątkowo dobrze wyświetla obraz.
Cena Pioneera 50" z pełnym wyposażeniem to 17,5 tys. brutto z gwarancją polską, fakturą VAT.

ile mozesz zejsc z ceny z pioneera?
 
A

Anonymous

Guest
Kiki podobno testowałeś Sharpa proszę o opinie twojjjjjjją bo się z nią bardzo liczę.Dziekuję
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
gość - ostro przesadza.
Jakby trochę siegnąl do wyszukiwarki - to stwierdziłby że sprzedawalismy te Samsungi 46" LCD po 24500 zł.
Na mnie wrażenia najwyższego nie zrobiły.
Sorry
I nie zmienia to mojej / Moja znaczy moja/ opinii.
Staram się swoją opinię kształtować na podstawie własnych spoztrzeżeń i opinii wielu osób które odwiedzają nasze pokazy.
Nie jestem Bruce Wszechmogący -który dźwiga ciężar wyłącznie swojej opinii .
I wcale nie pragnę aby się wszyscy z tym zgadzali. Podkreślam zawsze ,że każdy ma własną wrażliwość i to jest najważniejsze.
tylko ścieranie się opinii daje pogląd na spawę.
Ale nic nie zastąpi własnej oceny.Kilka osób mówi ,że nie może znaleźć w całej Warszawie sprzetu . Ileś godzin /czas to pieniądz/ spedza się choćby na poszukiwaniu ekranów.
A tu wszystko jest na zawołanie u Ciebie w domu.
Bez ściemy , dyrdymałów , opowieści i mitów.
U Ciebie w domu 45 GD1 Sharp i Pioneer 50" - równocześnie z rozdzielacza sygnału i pal i HDTV.
Sprawdź sam
Oceń i napisz . Sugerując się wyłącznie własną opinią.

pozdrawiam
Krzysztof
 
A

Anonymous

Guest
Re: Coś dla pmcompa :)

KIKI JUŻ NIE DŁUGO SIE Z TOBĄ SKONTAKTUJE .NARAZIE JESZCZE REMONT.JAKI JEST KOSZT PREZENTACJI DWÓCH PIONIERA I SHARPA .PREZENTACJA OKOLICE WARSZAWY.
 
Do góry