PANASONIC plazma czy SAMSUNG lcd

monsudo

New member
Witam, z moich obserwacji przyszłego zakupu uwaga skupiona jest na: PANASONIC'a TH-37P50 lub SAMSUNG'a M61B... Posiadam niestety kablówkę w Multimedia /z tego co wiem chyba należy do słabego sygnału/ a wykorzystanie niestety głównie TV /80 %/ i 20 % DVD. Odległość od ekranu 2,5 -3 metrów. Pokój po stronie wschodniej. Ściana dla ekranu: zachodnia...

Proszę o pomoc w wyborze: czy lcd czy plazma...wiem że niektóre marki sa wrażliwe na jakość sygnału a na HDTV przyjdzie czekać raczej długo w Polsce.

Kiki proszę Ciebie: gdyż Ty testowałeś przynajmniej Panasonica - czy spełni on moje oczekiwania czy może raczej nagrodzony LCD SAMSUNGA...Widziałem SAMSUNGI pracujące na kablówce i występowała straszna pixeloza...a tego bym nie chciał...Czy moze posiadasz gdzieś testy dla tych modeli???

Jeszcze odnośnie PANASONIC'a - czy model TH 37PV500 jako nowszy ma tylko w sobie technologię HD ready, czy może coś jeszcze poprawiono w jakości obrazu /biorąc pod uwagę słabą jakość kablówki/...Obawiam się że nowsze modele są bardziej wrażliwsze na słabe sygnały - jest to koszt postępu technologicznego...ale czy w przypadku telewizorów ma to zastosowanie???

Będę wdzięczny za pchnięcie mnie we własciwym kierunku...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ale masz straszną rozbiezność cenową.
TV Pnasonic 37 - to cena 5950 a LCD Samsunga to 12.000 zł
TV 37 PV 500 - to. 10.300 zł
Musisz bardziej /uściślic/ podać warunki ale w takim przypadku tylko pokaz w domu.

Wybierzesz sam bo to przecież dla Ciebie.
Nie ma lepszego rozwiazania.
Pixeloza zawsze bedzie mniejsza po stronie plazm. Wielkość przy kablu z 2,5 metra - sugerowałbnym 37" Plazme PV 500panasonica.
pozdrawiam
gg2868228
 

monsudo

New member
Plazma czy LCD ? Bardzo prosze o pomoc

wiem że rozbieżnośc cenowa wystapiła w przypadku mojego pytania - jednakże odrzuciłem na bok /świadomie/ sprawę kosztów zakupu... Przeglądam w różnych miejscach /sklepy/ podłączone na różne sposoby telewizorki i po prostu doszedłem do wniosku że nie ścierpię słabego sygnału pogłebionego niedoskonałością technologii...Widziałem sygnał na Panasonicu TH-47P50 i obraz z satelity był ekstra...gorzej z naszą kablówką...ale i tak podejrzewam że plazma ma mniejszą pikselozę...Czekam jeszcze na pokaz Samsunga M61...zobaczę jak to chodzi...

Dzięki za poradę...odezwę sie w sprawie pokazu: pisałem do Ciebie na email'a odnośnie CRT JVC... :))) Byc może że przyjedziesz do mnie na pokaz z trzema telewizorami /CRT i plazma/lcd/ i zostawisz dwa...
 
Do góry