co lepsze jako monitor samsung LE26M51B czy JVC LT-26S60BU

A

Anonymous

Guest
Re: Jaki telewizor ?

Witam

Mam pytanie ponieważ przeglądając forum znalazłem wiele problemów z wykorzystaniem tv jako monitora, a jestem bliski zakupu mam pytanie który z nich lepiej wypada przy podłączeniu go z PC przez złącze DVI dodam że mam Radeona 9600 PRO, chodzi powiedzmy o gry i przeglądanie stron internetowych, filmy dvd będą szły ze stacjonarnego dvd. A chciałbym się pozbyć całkowicie zwykłego monitora ponieważ mam troche mało miejsca w pokoju.

Dziękuję i pozdrawiam
 

Gatekeeper

New member
cześć,

jeżeli będziesz używał tego panelu głównie jako monitora do PC, to bierz Samsunga M51B, ewentualnie SONY S10E (podobna cena). Te LCD bardzo dobrze współpracują z PC, a JVC trochę gorzej.
Jestem w podobnej sytuacji bo też szukam 26" LCD do 6500 zł, tylko że ja będę używał go głównie do oglądania DVD i grania na konsolach, więc jakość przy podłączeniu do PC mnie nie obchodzi.
Nie wiem ile chcesz wydać na ten sprzęt, ale jeżeli około 6 tyś. to polecam przyjżeć się: Sharp GD7, JVC s60, Panasonic LX500, SONY V10E

pozdro
 

mifiunox

New member
nie mam 6000 ale na M51 albo S60 mnie stac bo mozna wyrwac za niecale 4500 a niestety z soniakiem bedzie problem i chyba sie skusze na m51. A co do ceny to w oszolomie u mnie jest nawet chyba M za 4200 ale musze sie dopytac bo sie chyba dziabneli i napisali M41 a sasung chyba wogole nie produkował takiego modelu.
 
Do góry