Czy Samsung LE32R51B ?

A

Anonymous

Guest
Witam czy Samsung LE32R51B to dobry wybor w przedziale cenowym do 1300 euro.Bede go uzwyal do ogladania dvd i tv z kablowki lokalnej no i moze podlaczyc laptopa przez vga,co sadzicie o tym tv .pozdrawiam
 
A

Anonymous

Guest
ortax360 napisał:
Do pc jak najbardziei do kabla ,dvd ,cyfry itd znajdziesz o wiele lepsze modele np jvc32s60, sharp ga6e ,panny lx500.
Tak wiem ze to lepsze maszynki ale kasa nie ogranicza mocno,czy to znaczy ze na dvd bedzie odbieral gorzej???
 
A

Anonymous

Guest
R51 z DVD po komponencie odbiera REWELACYJNIE!
Oblookalem kilka filmow i moge to stwierdzic z pelna odpowiedzialnoscia! :)
 
A

Anonymous

Guest
Byc moze...
Nie wiem nie widzialem obydwu naraz w akcji, pewnie "syndrom jedynaka" sie klania :D
 
A

Anonymous

Guest
pytanko a znacie jakis tani sklep internetowy z kablami itp do podlacznia sprzetu audio-video np Component Video Cable
pozdrawiam
 
A

Anonymous

Guest
JVC 32x5 - pytanie

Samsung 32 LE 51R B dobrze odbiera z anteny satelitarnej - Ferguson 8018 UCI UCAS ,mam nadzieję na dobry odbiór z DVD samsung HD-850.Z sieci kablowej niewiele da się wyciągnąć.Nie wiem czy da się go wykorzystać z notebookiem,np.żeby nagrać mecz lub film.Niestety obsługa i zsynchronizowanie sprzętów wymaga umiejętności,których przeciętny użytkownik nie ma i wykorzystanie walorów sprzętu jest wtedy minimalne.
 
A

Anonymous

Guest
Czy ten model ma Progresywne skanowanie??? na stonie produceta pisze ze ma ,a w instrukcji nic i w menu tv ???
i wczym jest roznica w modelu LE32R51B i LE32RB51BX bo na necie nic zadnych roznic nie znalazlem zeby cos pisalo(czy chodzi tu o region na ktoryn telewizor zostal wprodukowany czy co?)pozdrawiam
 

grzes

New member
Samsung 26 R 51 B

Witam.
Sam kupiłem sobie ten tv w lipcu tego roku.
Jestem z niego bardzo zadowolony. Oceniałem go w Media Markt w Lublinie z innymi modelami i żadem - według - mnie, nie miał tak dobrego obrazu. Jedynym w mojej opinii konkurentem dla niego w tym przedziale cenowym i rozmiarze ekranu jest Panas TX32LX500, ale w lipcu nie było go jeszcze w Polsce. Jego opisy znalazłem w tedy na austriackiej stronie Panasonica.

Po komponencie obraz jest bardzo dobry.
Tak samo po RBG z Cyfry +.
Odbiór z kablówki, zależy od programu: TVP 1 i TVP 2 - źle.
Polsat i TVN - akceptowalnie.

Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
syndrom jedynaka - wystepuje wtedy , gdy w domu masz tylko jeden telewizor . I zawsze będzie chodził najlepiej - bo nie ma obok konkureta.
Robilismy taki pokaz .
Włączaliśmy LCD pod HDTV - jako jedyny włączony. Oglądający są zachwyceni. Gdy włączyliśmy lepsze obiornki - okazało sie ,że mimo gra extra to przy innych blednie. Gdy był jedynakiem - było super.
Samsung robi wrażenie zawsze. Ale przerysowuje obrazy.
Pokazywałem to kilkadziesiąt razy. JVC gra lepiej. Ale podkraślam to wielokrotnie -jest z wyższej grupy.
Ma też większe możliwości.
Na dobrą sprawę nie powinno się go porównywać w tej klasie.
Kosztował dużo wiecej.
Tylko wlaściwe pozycjnowanie przez JVC - powoduje ,że ten LCD może należeć do czołówki
pozdrawiam
 
Do góry