co wybrać SONY czy PHILIPS

A

Anonymous

Guest
Jestem zainteresowany kupnem LCD 32 cale. Zastanawiam się między SONY KLV-V32A10 a PHILIPSEM 32PF9830. Który lepszy waszym zdaniem?? :!:
 
A

Anonymous

Guest
TV LCD jaki wybrac?

O kurczę ! Fajny ten telewizorek, przeoczyłem go wcześniej z jakiś przyczyn. Przeczytałem na www.avforums.com, że 32PF9830 zyskał tytuł LCD roku 2005 przyznany przez prestiżowy What HiFi Magazine.
Tylko daleczego to jest taki drogie??? :cry: Nawet Brytole narzekają, że za drogo, a przecież jaką siłą nabywczą dysponuje ich pensja w funtach... :x

W necie 9999 PLN za 32" i
12976 PLN za 37" bolesne...

Pozdrawiam

Rafał
 

basil102

New member
Poszperałem wczoraj trochę w necie szukając informacji na temat tej nowej serii Philipsów i sporo komentarzy znalazłem na www.avforums.com Większość jest bardzo pozytywna, ale posiadacze zwrócili uwagę na 1 sprawę dotyczącą 37". Ten LCD ma matrycę full HD, ale delikatnie "oszukaną", bowiem nie działa w trybie 1080p a jedynie 1080i.
Czy w innych LCD z taką matrycą jest podobnie, czy też Philips znowu poskąpił i nie zafundował pełnej frajdy??

Pozdrawiam

Rafał
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Philipsa nie widziałem , ale Sony V32 A 10 - gra extra. Wyjątkowy design. wyróżnia się ostrością i czystością barw. Uwzględniając cenę -bardzo dobry telewizor.
pozdrawiam
 
Do góry