jaki LCD 32 ??

A

Anonymous

Guest
Witam po raz kolejny. Zmieniłem zdanie definitywnie. Robię przemeblowanie w pokoju i tv będzie wisiał na ścianie w odległości 2,8-3m ode mnie. Chcę żeby to był LCD 32 cale. Mogę wydać około 7-8 tys. Na razie będzie to kablówka, a w niedługim czasie Cyfra+. Będę oglądał tylko tv i od czasu do czasu film na dvd. Pozdrawiam i dziękuję za opinie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
mieliśmy 32 GD1 Sharpa za 7999 zł - ale już się zbył. To była zdecydowanie najlepsza oferta na rynku. Do kablówki , cyfry - najlepiej zda egzamin 32 "JVC C50 . W dalszym ciagu nie pokonany.
Własnie dziś testowałem z najnowszymi modelami innych firm.
Gra wspaniale. Doskonale z kablówki. Palety barw zazdroszczą inni , a czas odświeżania był długo wzorem dla innych.
Masz też nowe Loewe Xelosy, 32 GD7 Sharpa.
To obecnie najlepsze oferty na rynku.
pozdrawiam
 

helper

New member
Re: SONY Road Show 2005 dużo HD

Sprawdź GD7 Sharpa. Jeśli Ci się podoba Panasonic LX500, to już masz co najmniej jednego partnera do porównań.
 
A

Anonymous

Guest
Re: "Upscalling" ze zwykłych DVD - domowym sposobe

Witam!!! Dziękuję za wszystkie bardzo dużo wnoszące wypowiedzi ale okazuje się że dysponuję kasą do 6,5tys.zł. Bardzo proszę o udzielenie komentarza. Dziękuję bardzo i gorąco pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
6500 zł - to kwota - w której godne polecenia są
Samsung M 51
JVC s 60
Sharp Ga 6
Panasonic LX 500
poproś pokaz w domu -koszty są niewspółmiern do wartości spokoju.

Moja opinia jest niezmienna . Przez piatek i sobote siedziałem przy porównaniach. JVC C 50 - najlepiej daje sobie radę z odległością, kablówką i HDTV
Widać czasy smuzenia i szybie procesory - zrobiły swoje. Sporo osób miało taką samą opinię.
pozdrawiam
 
A

Anonymous

Guest
Cześć ! No i zrodziło się kolejne nurtujące mnie pytanie które mi podsunął kolega. Chodzi mianowicie o to, że większość producentów LCD-ków daje 2 lata gwarancji, a Sony przy dopłacie około 390zł wydłuża gwarancje do 5 lat. Czy to prawda?? Jeśli tak jest, to może jest jakiś LCD Sony konkurujący z JVC S 60 lub Panasoniciem LX 500?? Czy inne korporacje mają w swojej ofercie przedłużenie gwarancji??
 
A

Anonymous

Guest
witam
przedłużenie gwarancji ma Thomson - znacznie tańsze.Ale przy LCD
jeszcze nikt nie korzystał z przedłuzonej gwarancji
Sony warty grzechu to v32A10 - ale to zupełnie inna cena.
W tej klasie ja zostaje przy swojej ofercie - często potwierdzanej przez uzytkowników.
pozdrawiam
 
A

Anonymous

Guest
Zdecydowanie polecam LOEWE CONCEPT L32 wersję pełną z 2 tunerami cyfrowymi DVB-T i DVB-C (cyfrówka naziemna i cyfrówka kablowa). W przyszlości lub odrazu przy zakupie możesz dokupić tuner cyfrowy DVB-S wraz z modułem dostępu CI - taki komplet daje mozliwość odbioru platformy CYFRA+ poprzez wbudowane urządzenia, gwarantując najwyższą jakość obrazu. Telewizor oferuje bardzo wysoką jakość dzięki zastosowanej płycie Q2650 czy najnowszej, montowanej także do najdroższych modeli LOEWE. Cena modelu tylko 5 999 zł. brutto. Jeśli chcesz uzyskac więcej informacji, pisz na priva
 

bravo777

New member
Witam! A jak się ma Loewe L 32 Concept do JVC 32 S 60 lub Panasonica 32 LX 500?? Byłem w sklepie "dla wariatów" w Avansie i w MixElektronicsie ale nigdzie nie było Loewe, a chciałem zobaczyć jak świeci!! Może ktoś ma porównanie i może coś na ten temat napisać. Z góry dziękuję.
 

jlesien

New member
Samsung LCD LW 46 G 15 W Pionieer PDP-506 XDE Który lepszy

LOEWE CONCEPT L32 gra praktycznie tak samo jak SHARP LC-32GD7 - nie myl tylko z GA6 i PA50. Jedyna różnica to cena oraz wyposażenie w tunery cyfrowe - SHARP posiada DVB-T i DVB-S natomiast LOEWE DVB-T i DVB-C oraz mozliwość DVB-S
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam - oczywiście robiliśmy porównania kilka dni.
Loewe gra ostro ale ucieka w niebieski zimny kolor.
JVC ciepłe kolory - pełna paleta barw, lepszy czas reakcji , lepsze formatowanie, lepsza obsługa.
Ale decyzja należy do Ciebie -poproś o pokaz w domu. Sprawdź sam . w końcu kasa to kasa.
pozdrawiam
 

jlesien

New member
Wybór telewizora

Kwestai kolorystyki, a czy przypadkiem w opcji - ADAPTACJE OBRAZU - nie był ustawiony tryb dynamiczny lub standardowy ?? Jeśli użytkownik lubi ciepłe kolory z większą ilością żółtego i czerwonego koloru należy ustawić tryb łagodny. Wydaje mi się że akurat ta różnica jest łatwa do ustawienia, natomiast jest to kwestia gustu uzytkownika.
 
A

Anonymous

Guest
LCD Daewoo

Ja zdecydowałem sie na Panasonica tx32lx500 ale w sklepach w Gdańsku bedzie on dostepny za tydzien dwa lub trzy !! ;) taka informacje otrzymalem w kilku sklepach podobno nie ma go nawet u samego Panasonica. Ciekawe czy go dopiero produkują czy co? a jak jest w innych miastach?
 
A

Anonymous

Guest
Re: Wybó telewizora

też myślałem o Panasie lx500 ale obawiam się że są problemy z dostępnością tego. w 3-miescie nikt nie był mi w stanie powiedzieć kiedy będzie o zobaczeniu już nie mówiąc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Lx 500 będzie w Panasonic Polska 15.11.2005
Ale na zniżkę bym nie liczył. Cena dobra to ok. 6500 zł.
pozdrawiam
 
Do góry