Problem co kupić: LCD czy plazmę??

A

Anonymous

Guest
Witam. Mam niemały problem, a mianowicie chcę zakupić LCD lub plazmę ale niewiem czym się kierować przy kupnie. Mam do wydania 6000zł. Chciałbym żeby mój tv miał od 37 do 42 cali. Odległość tv od osoby oglądającej to 5,5 m. Mam amplituner Denon 1803 i dvd Denon 700. Jeśli zakupiłbym LCD lub plazmę to wziąłbym Cyfrę+. Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Najtańsze LCD 37" godne polecenia - to Sharp 37 P 50 - 7499 zł
oraz 37" JVC S 60 za 8099 zł. Znacznie przekracza Twój budżet.
Plazma zmieści się w Twoim przekroju finansowym i dobrze zniesie odległość - 5- metrów.
Najlepsze będą Samsung sv4 - 59999 zł /pip/
Panasonic 37 Pa 50 - 5900 zł
Samsung V6 - 5999 zł /Cała czarna/
Cyfra oczywiście podniesie jakość odbioru i skróci odległość od ekranu / doakceptacji/ . Pamiętaj ,że mozesz zamówić do domu jeśli masz wątpliwość. Tam decydujesz tylko Ty - wzmocniony informacjami z Forum.
Twoja odległość jest extra do 42" nawet przy kablu.
Weź też po uwagę TV z tylną projekcją przy 50" / również wspaniała odległość/ koszt 7000 zł - jakość extra
pozdrawiam
 
A

Anonymous

Guest
Witam. Czy jest jakaś znacząca różnica pomiędzy LCD a plazmą? A jeśli wygospodarowałbym 8000zł, to co polecasz? Co powiesz o plazmie LG RZ42PX4?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Przy 8,o tyś zł można już troche pomarudzić. TV LG Px 4 - gra extra po HDMI, . Ma duzą konkuencje w Samsungach serii s5s - 6999 zł.
Obydwa wyposażone w złącza cyfrowe. Samsung wydadaje się być bardziej dopracowany.
Pamietajac o odległości od ekranu tylko Twoja akceptacja jest tu najważniejsza.
Sto zł nie majątek poproś o pokazy w domu .
Zaoszczędzone srodki wrzuć na jakosć syganłu a Twoja radość ze sprzętu zmieni sie do kwadratu.
pozdrawiam
 
Do góry