Jaki wybrać TV LCD głównie do komputera?

MM_Błyskawica

New member
Witam serdecznie.
Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupna TV LCD.
Chciałem prosić o radę jaki model wybrać.

Oto kryteria:
1. Przeznaczenie - praktycznie w 100% komputer i filmy DVD również z komputera za pośrednictwem DVI. Telewizja (kablówka) w mniejszym zakresie (mecze, czasem jakiś film)
2. Rozmiar 30'' - 32''
3. Odległośc 1,5 - 2,5m
4. Przedział cenowy 4000-5000 PLN

Z góry dziękuję wszystkim za poświęcenie uwagi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Jeśli wyłącznie jako monitor do komputera po d-sub , w kwocie do 5000 zł - to Samsung R 51 / 5350 zł/
Jeśli jako telewizor do współpracy z komputerem, filmy divix, gry itp. to Sharp 32 P 50.
Nie da się tego jednak połaczyć z odległością 1,5 m od ekranu w przypadku meczy. Sorry.
Filmy z dvd - bez problemu ale mecze z całą pewnością z tych odległości - NIE !!!.
pozdrawiam
 
A

Anonymous

Guest
No tak z meczami faktycznie przesadziłem. Od śledzenia piłki z odległości 1,5m można dostać oczopląsu. No chyba, że nasi grają - wtedy zarówno zawodnicy jak i piłka poruszają się znacznie wolniej:))))
Dzięki za pomoc i zainteresowanie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
to było dobre i nawet nie złą reklamę mozna z tego zrobić . Ale najważniejsze ,że awansowali do Finałów Mistrzostwa Świata. Zawsze to inaczej serce bije. Tym bardziej ważne jest aby dostosawać dobry ekran do szybkigo ruchu.
pozdrawiam
 

MM_Błyskawica

New member
Niespodziewane zaproszenia. (komentarz)

Kiki mam jeszcze pytanko.
Dlaczego piszesz ze "jesli do komputera to po d-sub"?
A dlaczego nie przez DVI? Nie bardzo rozumiem.
Pozdrawiam.
 
A

Anonymous

Guest
Philips 37PF5320 + PC - polaczenia? rozdzielczosci?

Ja na twoim miejscu wybrałbym coś z oferty iiyama, posiadają dobre tv LCD oraz monitory LCD
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
większość kupujących chce mieć monitor po d-sub. Myslałem że Ty też.Oczywiście ,że grają po DVI lub HDMI- zależy jaki model. Nasze lcd grają też extra po komponencie.
Oprócz wymienionych masz jeszcze do dyspozycji
Sharpa ga 6
Panasonic 26 LX 500
JVC 26 S 60
Ale sprawdź sam przed zakupem - konicznie. Okazuje się że różnice wrażliwości na LCD są znacznie wieksze niż przy CRT.
Tu o zakupie decyduje znacznie więcej czynników
pozdrawiam
 
Do góry