26" za male

mistrz

New member
Dzis pojechalem do MM w celu sprawdzenia cen LCD 26 cali. Bo wlasnie taka wielkosc chcialem kupic.No wlasnie. CHCIALEM.Bo teraz juz chyba nie chce.26 okazalo sie takie hmmm za male?Takze szukam czegos z przedzialu 32". LCD do: glownie XBOX360, DVD, telewizja tez ale to jest mniej wazne.Aha i musi miec DVI zeby laptopa podlaczyc. Cena : max do 4k, plus-minus 200 PLN w jedna czy druga strone. Czy cos takiego w ogole da sie znalesc??Ewentualnie cos najblizsze tej specyfikacji.
 
A

Anonymous

Guest
Różne rozdzielczości jednego panelu

witam
32" Najlepsze spełniajace Twoje potrzeby - to nowy samsung 32 T 51. Tylko on mieści się w Cenie i da się wykotrzystać do wszystkich Twoich potrzeb . Ma HDMI , d-sub - i kosztuje 4300 zł
to jest taniej niż w MM , czy EW.
pozdrawiam
 

Gatekeeper

New member
mistrz,

wydaje mi się że lepiej kupić dobry panel 26" niż słabej jakości 32". Jeżeli dobry LCD 26" (np. GD7E albo S60) kosztuje w okolicach 5000-6000 zł, to nie wiem czy dostaniesz coś co Cię zadowoli za 4000 zł i jeszcze marzy Ci się 32"
Szczerze mówiąc, nie polecam Ci Samsungów (a już T 51 w szczególności), weź lepiej zastanów się nad JVC albo Sharpem, ewentualnie Samsung M51

pozdro
 

mistrz

New member
Kalkulator - jaki duży ekran wybrać

Nie no, też w sumie zastanowiłem sie i chyba dobre 26 jest lepsze niz jakies cienkie 32.Ale nie ma bata zebym wydal na to 5-6k, 4 to max takze w gre wchodzi chyba tylko Samsung R51 albo M51(nie jestem pewien co do ceny tego drugiego).
 

Gatekeeper

New member
mistrz,

M51 - powinieneś go dostać za około 4500zł, ale moim zdaniem warto dołożyć i kupić właśnie M51
w porównaniu do R51, ma ostrzejszy obraz, lepsze kolory, szybszy czas reakcji matrycy grey-to-grey 8ms
 

mistrz

New member
Hmm.Na allegro widzialem r51 w przedziale 3700-3900 wiec i ten m51 powinien byc tanszy odpowiednio.No nic w takim razie trzeba bedzie sie rozejrzec za tym lepszym modelem. dzieki za pomoc.A jakas moze inna propozycja w tej cenie warta uwagi?
 
Do góry