Nowe promo Loewe - warto?

gregowal

Member
Dziś znalazłem nowe promo Loewe - Xelos SL32 za 7800,- :shock: . Niestety jest to golas, czyli bez HD i jakichkolwiek tunerów ale za to z Full PIP (ciekawe czy na dwóch tunerach?) na czym mi zależało. Nie wiem czy ma funkcję powrotu do poprzednio oglądanego programu co też się przydaje.
Sądzicie, że to dobry wybór?
Jakiś czas temu dyskutowałem tu na forum i praktycznie zdecydowałem się na LCD. Generalnie tu panuje Sharp i JVC ale porównywałem sobie obraz z Loewe i trochę bardziej mi się podobał choć Sharp to był tylko? GA4. Pomyszkowałem też trochę po HomeCinemaChoice i tam znowu bardzo dobre opinie o Panu Słoiku 32LXD500 (wg angoli wymiata inne) i właśnie o Xelosie SL32 (tu niestety trochę zastrzeżeń do tunera analagowego a ja mam kablówkę). No i jeszcze Thomson 32LB220S4 miał dobre recenzje choć obraz tylko 4*.
Rozważam też nowego LG 32LP1R ale kurczę trochę szeroki a cena w porzo.
Według Was który???????
Kiki - które już przetestowałeś? Umieściłeś gdzieś kompendium testów?
Greg
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Loewe bez HDMI - to już znacznie lepiej JVC C 50 . Ten telewizor wygrał w tej kategorii. Te Loewe chodził extra - ale ucieka w kolor.
Ma chłodne kolory - ale to już było.
Loewe Nowy model xelos 37 DVB. Ma lepszą znacznie matryce. Dobrze gra nawet na pal. Ale czas smuzenia jest po stronie JVC 8 ms.
Widać to szczególnie przy słabszych sygnałach.

Poświęciłem troche czasu 32 GD7 Sharp.Testowany był w sosunku do LCD Samsunga 40 R 51 , 32 Samsung r 51
Ładny nowoczesny design, wyposażony w DVB. Nie każdemu sie podoba menu - i jest znacznie uboższe od 32 Sharpa GD1.
Przy konkurentach świeci ostro /nawet za ostro/ szczególnie przydatne przy duzym słońcu. Postawiliśmy go tak aby na ekran świeciło słońce. Telewizor pokazał pazurki. Słońce nie zaszkodziło jego jakości świecenia.
W stosunku do serii R Samsunga pokazuje znacznie wiecej szczegółow, lepszą palete barw , zieleń jest intensywna, kolory ciepłe .
Ale jest w wyzszej klasie.

TV LG - jeszcze sie nie pojawił.
TV Panasonic lepiej znacznie rysuje szczegóły , ale wrażenie ostrości i kontrastu na pierwszy rzut oka jest po stronie Samsunga.
Okazuje sie ,że wiele elementów jest przerysowanych.
Ale o tym juz było.
Na dziś Najlepiej wypada GD7 .
O nieobecnych LCD - za kilka dni.
pozdrawiam
 

gregowal

Member
Dzięki Kiki. Juży myślałem, że post umarł.
W jednym z ostatnich postów ( Temat postu: Sharp LCD 26 Decyzja) napisałeś, że Sharp GD7 gra rewelacynie no i że Loewe też. To który model?
Greg
 
Do góry