Co najlepsze w moim przypadku?

marcinaldo

New member
Witam!

Ponieważ ta część forum jest przeznaczona dla ludzi, którzy nie wiedzą jaką technologię wybrać, postanowiłem poradzić się ekspertów.
Sytuacja przedstawia się następująco:
Odległość od ekranu - ok. 3 m
Dostępne sygnały - cyfra +, xbox 360, dvd z wyjściem hdmi (zarówno do dvd jak i divx)
Budżet - 4 tys. zł (mogę trochę przekroczyć tą cenę)

Byłem już niemal zdecydowany na plazmę PV60E, ale nie wiem czy jest do dobry pomysł do Xboksa 360 (chodzi o powstawanie "duszków") i ogólnie przeraża mnie trochę kwestia tego całego "docierania". Nie chcę bez przerwy przełączać trybu obrazu żeby likwidować czarne pasy przy niektórych dvd i divx oraz martwić się o loga programów.

Więc proszę o sugestię, co byłoby najlepsze w moim przypadku?
Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum!
Marcin
 

wlodikx

New member
marcinaldo napisał:
Witam!

Ponieważ ta część forum jest przeznaczona dla ludzi, którzy nie wiedzą jaką technologię wybrać, postanowiłem poradzić się ekspertów.
Sytuacja przedstawia się następująco:
Odległość od ekranu - ok. 3 m
Dostępne sygnały - cyfra +, xbox 360, dvd z wyjściem hdmi (zarówno do dvd jak i divx)
Budżet - 4 tys. zł (mogę trochę przekroczyć tą cenę)

Byłem już niemal zdecydowany na plazmę PV60E, ale nie wiem czy jest do dobry pomysł do Xboksa 360 (chodzi o powstawanie "duszków") i ogólnie przeraża mnie trochę kwestia tego całego "docierania". Nie chcę bez przerwy przełączać trybu obrazu żeby likwidować czarne pasy przy niektórych dvd i divx oraz martwić się o loga programów.

Więc proszę o sugestię, co byłoby najlepsze w moim przypadku?
Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum!
Marcin
TYLKO SAMSUNG LE32N71B JAEST W CENIE3600pln
 

Ghots

New member
Jeżeli nie chcesz mieć tego typu problemów kup LCD. Sam mam dylemat bo mam 4500-5000zł i mam za to kupić LCD 32 calowego najlepiej. Myślałem nad trzema modelami:
Sharp BV9E
PANASONIC LX600
JVC X70
Który lepszy ? A moze jest coś lepszego w tej cenie ?
 
Do góry