Egreat R6S

sokoll855

New member
witam
posiadam egreat od 2 lat i wszystko smigało jak trzeba, od kilku dni nie widzi dysku i pen drive formatowanych ntfs czyta tylko fat32. Prosze o pomoc.
 

doltnit

New member
Owszem. Wymienić dysk ;)

Wina dysku jest oczywista, dla pewności polecam podłączyć do komputera i sprawdzić SMART programem Crystal Disk Info, jak nic nie wykaże to zrobić Surface Test np. programem EaseUS Partition Master

Oba wymienione programy sa darmowe.
 

doltnit

New member
Pokazałeś screena z dysku 1-wszego, ale już po nim widać ze Smart nic nie wykazuje.

Test powierzchni jakimś programem do dysków dla pewności.
 

mirek71

New member
witam od ok 3 tygodni nie odpala mi TVN player (wyskakuje błąd 404) a w iplę mogę wejść w menu ale filmy nie odpalają - mam Egreat R6S Pro - wgrany soft 3055 i plims od Yury - macie jakąś radę - jest jakiś inny soft, plims który macie i na którym chodzi TVN player ?
 

mirek71

New member
witam od ok 3 tygodni nie odpala mi TVN player (wyskakuje błąd 404) a w iplę mogę wejść w menu ale filmy nie odpalają - mam Egreat R6S Pro - wgrany soft oficjalny 3055 i plims od Yury - macie jakąś radę - jest jakiś inny soft, plims który macie i na którym chodzi TVN player , ipla ... na tej stronce są nowe softy czeskie - My Files tj. 3.0.5.6. czy ktoś ma może z was ten soft i jak sobie radzi z plims ???
przy okazji odtwarzacz często nie widzi mojego dysku 2,5 cala - 750 GB - pendraiwy czyta spokojnie - czy to jest problem słabego zasilania z gniazda usb czy może odtwarzacz nie radzi sobie z formatem NTFS
 
Ostatnia edycja:

janusz

New member
Bez reklam
Jak ustawić dźwięk by na wyjściu optycznym był sygnał 192 khz, 96 khz. Aktualnie DAC pokazuje mi 44,1 dla plików 44,1, niestety dla plików 192 khz, 96 khz pokazuje 48 khz.
Może problemem być DAC? Miałem wcześniej DAC-a w amplitunerze i uzyskiwałem 96 khz, potem wróciłem do stereo i na początku używałem analogowego połączenia. Aktualnie kupiłem DacMagic 100 i niestety wyświetla mi 48 khz (jak odtwarzam te same pliku z komputera podłączonego do DAC-a przez USB to mam 96 khz).
Chyba mam coś nie tak w ustawieniach Egreata ale nie mogę znaleść. Wyjście SPDIF czy ustawiam na RAW czy LPCM jest to samo.
Jeszcze jedna rzecz, na wyjściu HDMI w TV nie mam dźwięku, też nie wiem czemu. Egreat był przez ostatni miesiąc wyłączony, miałem się go pozbyć ale się rozmyśliłem.
 
Do góry