sprzedam x360 premium dwumuiesieczny

kylix999

New member
sprzedam xboxa 360 zestaw premium czyli:
  • - wszystkie komponenty premium : headset , dysk, podsawowe kable, pad bezprzewodowy
    czyli tak jak premium mam jeszcze wszytskie instrukcjie te papierki nawet pudełko oraz wszystkie folie
  • - dodatkowo kabel logic 3 dzieki ktoremu jest mozliwosc podłaczenia konsoli do ekranu
    komputerowego lcd albo do zwykłego hdtv ale przez łącze vga dzieki czemu jest lepsza
    jakosc obrazu niz przez component
  • - konsola ma wgrany noey firmware napedu samsung:D
  • - nie zaliczyła zadnej zwichy
  • - konsola jest na gawarancji! dwuletniej! pisemnej! wystawionej przez
    sprzedawce qlmana (prowadzącego strone xboxonline.pl)
  • - konsola jest dwumiesieczna, kupiona od qlmana na poczatku wrzesnia
  • - dodatkowo do zestawu dorzuce czyste (powtarzam ponownie NIE ZAPISANE!!!) sześć płyt
    verbatim dual layer-8.5 gb kazda o wartosci 15 zł
  • - dodatkowo dorzuce inne bonusy :mrgreen: :roll:
  • - dodatkowo dam jeszcze zestaw kvm do grani ajednopczesnie i korzystania na jednym monitorze
- cena do negocjiacji , dlasze szczególy oferty a bonusach etc na mail


aha sprzedaje bo potrzebuje kasy na telefon z opengl es-em bo potrzbeny mi jest do zaawansowanego programowania na symbiana w związku z moja nową pracą, poza tym nie mam czasu za bardzo grac :neutral: i konsola przyznam troche sie marnuje, zestaw jest sprzedany tak zeby był gotowy do pracy :wink: , więc bez głupich pytań wczytajcie sie w tresc ogłoszenia, aha preferuje kupującego z warszawy, ponieważ wole sprzedaz od reki a i kupujący bedzie mogł ja zabaczyc w akcji zeby miec pewnosc czy wszystko ok, z poza warszawą tez ale pokryc by musiał dodatkowe koszty przesyłki i by muisał zapłacic z gory (moge zrobi aukcjie allegro, wysyłam tylko dobrym kurierem np dhl, poczta polska nie dziekuje )

kontakt na razie mailowy:

kylix999@gmail.com

a oto zdjecie tego zestawu:
 
Do góry