Samsung 65Nu 8052 gwarancja.

kaziu106

Member
Sprzedam telewizor Samsung 65nu8052. Telewizor w idealnym stanie technicznym. Zero bad pikseli, podświetlenie równe. Od momentu kupna powieszony na ścianie. Gwarancja do 10.05.2021r. W swojej klasie telewizor o jednym z lepszych kontrastów oraz małym input lagu. No i najważniejsze prawdziwe natywne 120Hz w matrycy. Cena 3300 zł. Odbiór najlepiej osobisty ( w tej cenie mogę dowieźć telewizor w promieniu 100 km od Poznania )Na wszelkie pytania odpowiem mailowo lub telefonicznie 604 488 047. Pozdrawiam serdecznie.
 
Ostatnia edycja:

Lechu1956

New member
A ten Samsung odbiera bez problemów dvb-t2 hevc ze Śremu ? Na innych forach piszą o olbrzymich kłopotach z prawidłowym odbiorem. Również Czesi narzekają na telewizory Samsung w odbiorze ich dvb-t2.
 

kaziu106

Member
No to żeś mnie zaskoczył:) nie mam pojęcia gdyż mam telewizję po światłowodzie i nigdy nie korzystałem z DVB-T:) Mogę tylko powiedzieć że po światłowodzie i po wifi śmiga bez żadnych problemów :) zresztą gdyby był problem z dvbt to zawsze można dokupić dekoder DVB-T... jeśli okaże się że ma z tym problem ( choć powiem szczerze że osobiście jeszcze nie słyszałem o tym ) to w tej cenie dorzucę dekoder DVB-T Pozdrawiam serdecznie. :)
 
Ostatnia edycja:

Stratoss

Member
Bez reklam
Prawdziwe 120Hz jest dostępne tylko na 110V. Ale nasz marketing wszystko potrafi wmówić! I są tacy co w to wierzą...




stopka:
Sony KD85-ZG9:rolleyes:, Denon AVC-X6700H + Monster Power MPA-3250 + Emotiva XPA-7gen 2 + VELODYNE DD 15 plus, Pioneer UDP-LX800. Apple TV4K. Projektor JVC RS2 - Adeo tensio professional pro 110",Monitor Audio-Platinum PL 300 + Platinum PLC 350 + SVS Ultra surround + GX100 + 4 kolumny sufitowe Dali Phantom H-80. Kable do kolumn: QED Genesis Silver Spiral, Chord Odysey 2. Kable HDMI Purelink 8K+ Magic Link.Kable rca:Qed Signature Audio S. Listwy przepięciowe: Monster Power HTS5100 + HTS1000x2. Kable sieciowe: Monster Powerline 400, OyaideTunami, Furutech FP-3TS20.
 

JanVid

New member
... czyli jak nie odbiera DVB-T2, to znaczy się nie posiada w swej "stajni" kodeka video x265 a to już jest poważny problem :mrgreen: rodzący kolejne zwiechy w odtwarzaniu np. z pena filmów w tym kodowaniu, których jest coraz więcej gdyż mniej ważą :)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kurcze, wziąłbym gdybym zauważył wcześniej ogłoszenie
Trzeba było podbijać, bo ginie w natłoku innych postów ; )
 
Do góry