65OLED 804/12 sprzedam-NOWY zapakowany

edek103

Member
Witam!


Mam do sprzedania nowy, oryginalnie zapakowany telewizor 65 cali Philips OLED model 804/12 ( model na 2019 rok. Gwarancja od 28 stycznia na 2 lata. Telewizor otrzymałem na wymianę za poprzedni model który reklamowałem z powodu matrycy. Nie mieli nowej matrycy wiec wymienili nowy telewizor.:):). Sprzedaje poniewaz w miedzyczasie kupiłem SOONY85XG95. Obraz w Soniaku troszkę gorszy niż w Oledzie ale daje rade po kalibracji. Rozmiar robi robote.:):)


Podsumowując: NOWY, model na 2019 rok, nierozpakowany, na gwarancji do 28.01.2022 ( czyli pełne 2 lata). Cena 8800 PLN. zainteresowanych prosze o kontakt. Preferowany odbiór osobisty żebyśmy mogli go rozpakować i podłączyć ( jesli ktos sobie życzy).
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Ja też będę obserwował bieg wydarzeń, ale aż tak wulgarny nie będę, by proponować 6,5...:D. Nastawiałem się na kwiecień, bo będzie na wyprzedaży w pewnej sieciówce za ok 7,3k, dlatego sugeruję znaleźć klienta przed tą datą...
 

edek103

Member
Panowie spokojnie:):) az tak zdeterminowany nie jestem. Za 6,5 to wole dac tesciom w prezencie albo powiesze w sypialni.Zeby rozwiązać wszelkie wątpliwości -ostateczna cena to 8000 PLN i to koniec negocjacji:):). A z tymi wyprzedażami to musicie uważać bo w tamtym roku na wiosne stare modele zniknęły z rynku i weszly nowe znów w noramlanych wyższych cenach. Ale trzymam kciuki.
 

szybal

Banned
O jakie zmiany chodzi akurat pracuje z neurologami masz na myśli choroby ośrodkowego układu nerwowego ?
Czy nie za bardzo wiesz czym sie Neurolog zajmuje?
 

edek103

Member
Tak to jest...jak kogos nie stac na 8000 tysi.....to filozofuje i wymysla bzdurne, oderwane od tematu posty:):):). Jestem przekonany ze 8000 PLn to dobra cena. 15-20% tansza od ceny sklepowej. Cena ktora powinna zadowolic obie strony i chyba o to chodzi w takich transakcjach.:):).Jak Was nie stac to po prostu sobie odpuśćcie a nie zostawiajcie niepotrzebnie wiadomości zuplenie oderwane od rzeczywistości. Najpierw kup OLEDA, pooglądaj w dmu kilka tygodni i sam będziesz wiedział czy telewizor jest wart swoich opinii i swojej ceny. Jak na razie z dopowiedzi ktore dostalem problemem jest odleglosc z nie cena. Moze znajdzie sie ktos kto mieszka blizej Wrocławia.:):). Milego wekendu:):)
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Tak to jest...jak kogos nie stac na 8000 tysi..
Serio? Polecam przedostatni post z tej strony http://www.hdtv.com.pl/forum/o-wszystkim-i-o-niczym/121926-pokaz-fajna-fotke-113.html a jeśli myślisz, że takim tekstem kogoś zachęcisz to może i owszem, ale nie mnie.
Co do zakupu takiego telewizora na raty to mialem na myśli fakt, że jeśli ktoś nie ma tak drobnej kwoty na koncie to powinien za robotę się wziąć a nie brać raty. Raty można brać na lodówkę czy pralkę jak się zepsuje, ostatecznie tv za 2k jak ktoś słabo zarabia.
PS Kolejne fotki do działu "ciekawe" wrzucę już za 3 tygodnie... Dodam, że za tą wyprawę kupiłbym twojego oleda i jeszcze na nowy 77" by wystarczyło. Ale to kwestia priorytetów. Ja wolę podróże niż wypaśny sprzęt RTV.
 

szybal

Banned
No a tak było nudno na tym forum:) wystarczy trochę podkręcić atmosferę.
Brodacz chwalipięta :)
Co do rat to się nie zgodzę z tym co piszesz ,
biedny czy bogaty każdy kocha raty.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
No a tak było nudno na tym forum:) wystarczy trochę podkręcić atmosferę.
Brodacz chwalipięta :)
Co do rat to się nie zgodzę z tym co piszesz ,
biedny czy bogaty każdy kocha raty.

Zgadzam się z tobą , nie każdy śpi na kasie !!! Ale dodam jedno , Jest takich osób co mają kasiory ale biorą na raty
 

edek103

Member
Serio? Polecam przedostatni post z tej strony http://www.hdtv.com.pl/forum/o-wszystkim-i-o-niczym/121926-pokaz-fajna-fotke-113.html a jeśli myślisz, że takim tekstem kogoś zachęcisz to może i owszem, ale nie mnie.
Co do zakupu takiego telewizora na raty to mialem na myśli fakt, że jeśli ktoś nie ma tak drobnej kwoty na koncie to powinien za robotę się wziąć a nie brać raty. Raty można brać na lodówkę czy pralkę jak się zepsuje, ostatecznie tv za 2k jak ktoś słabo zarabia.
PS Kolejne fotki do działu "ciekawe" wrzucę już za 3 tygodnie... Dodam, że za tą wyprawę kupiłbym twojego oleda i jeszcze na nowy 77" by wystarczyło. Ale to kwestia priorytetów. Ja wolę podróże niż wypaśny sprzęt RTV.




Szkoda ze musisz wybierać podróże albo telewizor. Wiesz jak to fajnie oglądać zdjęcia z dalekich podróży na wypasionym TV:):):). W życiu trzeba robic tak zebyś mógł miec obydwie rzeczy...i jeszcze wszystkie inne ktore cie kręcą:):). A raty to oczywiście fajna sprawa, zawsze...chyba ze kupujesz z dyskontem np.15% wtedy każdy sobie musi przeliczyć sam czy nie lepiej kupić taniej ale za gotówkę.


Uważam ze moja oferta 8000PLN to dobra cena z której kupujący i sprzedający powinni byc zadowoleni i o to chodzi w każdej transakcji.:):):).


PO prostu to ogloszenie musi trafic do kogos kto rzeczywiście chce kupic taki TV a nie filozofować o wyższości Bozego Narodzenia nad Wielkanocą:):):). Pozdrawiam i jeśli ktos ma jakies pytania zapraszam do kontaktu.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Na razie to ty filozofujesz nie mając pojęcia co i jak. W kwietniu zeszłego roku kupiłem 55" 803 i trochę brakuje mu płynności, walki z artefaktami i może rozmiaru. Dlatego noszę się z zamiarem nabycia 804 o ile cena będzie tak jak przed rokiem 803 za 7300. Więcej zwyczajnie mi szkoda za taki kaprys.
 

szybal

Banned
Na razie to ty filozofujesz nie mając pojęcia co i jak. W kwietniu zeszłego roku kupiłem 55" 803 i trochę brakuje mu płynności, walki z artefaktami i może rozmiaru. Dlatego noszę się z zamiarem nabycia 804 o ile cena będzie tak jak przed rokiem 803 za 7300. Więcej zwyczajnie mi szkoda za taki kaprys.
""Co do zakupu takiego telewizora na raty to mialem na myśli fakt, że jeśli ktoś nie ma tak drobnej kwoty na koncie to powinien za robotę""

Szkoda Tobie tak drobnej kwoty ? żeby mieć 65 cali
ja bym nie czekał aż po tanieje . Będąc tak bogaty co za różnica 8 a 7.2 :)
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Tym się różni bogaty o tego, kto chciałby być bogaty. Ten drugi zawsze mówi: gdybym to ja miał tyle kasy to...
 
Do góry