Marantz SR7011 kolor czarny - nówka sztuka

robototo

New member
Marantz SR7011 kolor czarny - nówka sztuka i oppo pm3

witam,na sprzedaz mam nowy amplituner kina domowego Marantz SR 7011 zakupiony w Niemczech- nieużywany, 2 lata gwarancji do kwietnia 2021 r. na podstawie posiadej faktury zakupu, kompletny...stan sklepowy......cena 5450 zł. Plus wysyłka oraz słuchawki Oppo pm3 zakupione w marcu 2018 w USA...w komplecie pokrowiec jeansowy, woreczek, kabel 3 metry z przejściówką z małego na dużego jacka oraz kabel do smartfona android z mikrofonem...stan 10/10 wręcz sklepowy bez uszkodzeń czy wad - cena 1750 zł plus wysyłka ....ew. oferty lub pytania na priv lub email robo-1970@tlen.pl
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Z tą ceną za SR7011 to kolega trochę przesadził, no ale może ktoś się skusi
powodzenia życzymy w sprzedaży.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Niektórym się wydaje, że Polska to nadal elektroniczny trzeci świat i cokolwiek nie przywiezie się z zachodu to u nas sprzeda z zyskiem...
Sorki, ale tak to było 25 lat temu.
 

robototo

New member
Niektórym się wydaje, że Polska to nadal elektroniczny trzeci świat i cokolwiek nie przywiezie się z zachodu to u nas sprzeda z zyskiem...
Sorki, ale tak to było 25 lat temu.

... dlatego napisałem, że jestem otwarty na propozycje... każdy ma prawo wyboru... nie chcesz nie kupuj...mi prezentów nikt też nie robi a jeśli ty szukasz zarobku to nie znaczy że każdy....
 

robototo

New member
...mam prośbę o nie zasmiecanie wątku...kto ma ochotę kupi w sklepie a inny gdzie indziej...nie rozumiem tej dyskusji...przeciez nikt do niczego nikogo nie zmusza...po to jest dział sprzedam... jak ktoś chce kupić samochód to go kupuje i to jego sprawa jak i gdzie...a tutaj jakiś problem się pojawił...dla nie umiejących czytać ze zrozumieniem... jeszcze raz informuję - jestem otwarty na propozycje...i niech tak zostanie ...oferty cenowe na priv....pozdrawiam stróżów działu...i krytyków wszystkich i wszystkiego , grunt to zaistnieć i niech się uleje bo jest tutaj paru użytkowników którzy zawsze mają coś do dodania od siebie pomimo tego że to nie ich sprawa.i ich nie dotyczy.....pozdrawiam tych "krzykaczy"...
 
Ostatnia edycja:

robototo

New member
I hoop ...maranz 7011 oraz oppo pm3 aktualne a także dodatkowo denon 2400 że stycznia 2018 r. Plus jeszcze 2 lata gwarancji...zainteresowani propozycje na priv....zapraszam...
 
Do góry