Onkyo TX-RZ720

lestek

New member
do sprzedania mam używana od czerwca 2018, a zakupiony 18 maja 2018 w salonie HI FI na śląsku, sieciowy amplituner kina domowego Onkyo TX-RZ720 Stan wizualny i techniczny idealny. Nie naprawiany nie rozkręcany na Gwarancji

Pełen komplet tak jak był zakupiony i gwarancja oczywiście (karta gwarancyjna i rachunek). Sprzedaje bo przerzucam się na inny model .Odbiór osobisty bardzo mile widziany, wysyłka kurierem (do dogadania )Istnieje możliwość przesłuchania sprzętu u mnie w domu. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy

Zdjęcia przesyłam na skrzynkę pocztową
Cena 2200 zł
 

barburian

New member
Bez reklam
Pewnie cena :) , na internecie jak dobrze poszukasz to nowego można kupić
za niewiele drożej , a zresztą sprzęt audio traci na wartości b.szybko .
Opłaca sie kupować używany na gwarancji za połowę ceny .
 

lestek

New member
ok w porządku prześlijcie mi proszę linki lub na priva gdzie mogę znaleźć cenę nowego lub używanego (oprócz mojego) rz720. Czyli towar zakupiony 11 miesięcy temu za 3500 zł muszę sprzedać za około 1700 1800 zł . Dodam, że rok temu amplitunery Onkyo były i może teraz są tak zachwalane pod niebiosa i prawie każdy kupował , większość z was je polecała na forum (nawiasem mówiąc tez kupiłem ale szału nie ma żałuje że zamieniłem go z Marantza)
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Ja dołożyłbym jeszcze do Twoich życzeń aby ktoś zajął się sprzedażą tego ampli :p
Nawiasem mówiąc co Ci w nim nie pasuje ? W swojej cenie to niezły sprzęt.
 

barburian

New member
Bez reklam
Ampli

ok w porządku prześlijcie mi proszę linki lub na priva gdzie mogę znaleźć cenę nowego lub używanego (oprócz mojego) rz720. Czyli towar zakupiony 11 miesięcy temu za 3500 zł muszę sprzedać za około 1700 1800 zł . Dodam, że rok temu amplitunery Onkyo były i może teraz są tak zachwalane pod niebiosa i prawie każdy kupował , większość z was je polecała na forum (nawiasem mówiąc tez kupiłem ale szału nie ma żałuje że zamieniłem go z Marantza)


Wystaw na OLX i Alledrogo i sprzedasz, a może problemem są kolumny ? Skoro dźwięk Ci nie leży ...
 
Do góry