MARANTZ SA8003 - odtwarzacz SACD

Henry

Active member
Bez reklam
Sprzedam rewelacyjny odtwarzacz SACD MARANTZ SA8003 w kolorze czarnym.
Cena 1300 zł do negocjacji
Odtwarzacz nosi normalne ślady użytkowania, stan techniczny jest bardzo dobry.
marantz.jpg

Specyfikacja:
Obsługa formatów: Super Audio CDs (stereo), CD, CD-R/RW, MP3, WMA
Odtwarzanie płyt SA-CD (stereo) oraz CD DA
Transformator toroidalny
Miedziowa rama konstrukcyjna
Nowy mechanizm podawania płyty wykonany z Zylonu
Symetryczna architektura układów dyskretnych
Moduł HDAM do formatu Super Audio 2
Interfejs USB do plików MP3, WMA i iPoda
Pozłacane gniazda wyjściowe
Wyjście słuchawkowe, analogowe audio, coaxialne, optyczne, D-bus RC-5
Pilot


ps. nie posiadam oryginalnego pudełka, ale z ewentualną przesyłką i właściwym zabezpieczeniem nie ma żadnego problemu.
Możliwa jest również dostawa osobista w Polsce Płd i Centralnej po wcześniejszym umówieniu.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Niestety, z żalem, ale tak.
Chcę Stereo z jednej "stajni" ;)

O ile do wielu rzeczy można się u Marantza przyczepić, to źródła jak na swój przedział cenowy mają rewelacyjne.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety, z żalem, ale tak.
Chcę Stereo z jednej "stajni" ;)

O ile do wielu rzeczy można się u Marantza przyczepić, to źródła jak na swój przedział cenowy mają rewelacyjne.

Te od Ki pearl lite w dół do serii 7 zgadzam się :) natomiast te od 14 w górę to nawet szkoda czasu na pisanie.. nie liczac 10, która jest dosyć fajna, ale też nie za te pieniądze, które Marantz sobie życzy.. ale jest to faktycznie najlepszy odtwarzacz w Marantzu i właściciel jego będzie się cieszył.. szkoda tylko, że nie dorównuje wzmak od tego zestawu w stosunku do źródła, a patrząc ile za niego chcą to powinien i to nie podlega żadnej dyskusji..
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Marantz ma duże doświadczenie w produkcji odtwarzaczy CD ,pamiętam modele z lat 80-tych w których optykę (soczewki) dostarczyła firma Rodenstock
Saul poważnie traktuje swoich melomanów i odtwarzacze Marantza dobrze wypadają na wszystkich poziomach cenowych ,nawet dysponując skromniejszym budżetem można mieć dobrze brzmiący kompakt
 
Ostatnia edycja:

ralfik77

Member
Bez reklam
Powiem Wam krótką historię tego odtwarzacza.
Kupiłem go od gościa który z pewnością kochał audio.
Wysprzedawał cały sprzęt audio, żeby wyremontować dom, po zmarłej mamie.
On chyba miał go od nowości, bo mówił że chyba 500 funtów dał za niego.
U mnie długo nie pobył, bo stwierdziłem że CD 5005 mi wystarczy a sacd mam w odtwarzaczu blu-ray Marantz.
Więc powędrował do Henrego.
Ciekawe gdzie powędrował teraz....
 

Henry

Active member
Bez reklam
Z tego co wiem, to cieszy nowego właściciela.

A wracając do "jakości" Marantza, jeszcze zanim stanął u mnie CD22 uważałem, że to bardzo dobry player, obecnie określiłbym, że przyzwoity.
Ciekawie KR go ocenił mając przez kilka dni u siebie mojego Primare'a - Marantz przy nim gra jak marketowa zabawka ;) a przypomnę tylko, że to ta sama półka cenowa.
 
Do góry